Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Hlávkový salát

Listy hlávkového salátu se z 90 procent skládají z vody, a proto představují jen velice málo kalorií. Tělu však dodávají mnoho živin, včetně vitaminu C, beta-karotenu, vápníku a železa.

Výživná hodnota hlávkového salátu a listových salátů obecně se mění druh od druhu a závisí nejen na ročním období a čerstvosti salátu, ale také na tom, jestli se jedná o vnitřní nebo vnější listy. Všechny druhy salátových listů obsahují málo kalorií, a proto se hodí pro redukční dietu. Nesmí se i však dochucovat tučnou SALÁTOVOU I ZÁLIVKOU, například majonézou.
Většina listových salátů je užitečným zdrojem folátu, vitamínu důležitého zejména pro těhotné ženy a ženy, jež těhotenství plánují. Folát brání vzniku některých vývojových poruch, například rozštěpu páteře.

 

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky