Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Dietologická poradna

Dotaz:
Dobrý den, plánuje se rozšíření vaší pobočky pro město Kolín. Ve středočeském kraji mimo Prahu nejste dostupní. Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Dobrý den, Kolín zatím do rozvážejících lokalit zařadit neplánujem.
Dotaz:
Nabídka vypadá velmi dobře.Jen je problém,že v Plzni není pobočka.Určitě by tu zájem také byl.Přimlouvám se za rozšíření i do Plzně.
Odpověď:
Časem se určitě naše služby rozšíří. Děkujem
Dotaz:
Dobrý den, o dietě tady čtu s velkým zaujetím. Chtěla bych jí také zkusit. Bohužel jsem nenašla zastoupení v Plzni. Připravujete v nejbližší době nějakou pobočku? Děkuji Vám
Odpověď:
Rozšíření do Plzně se v nejbližší době neplánuje.
Dotaz:
Přeji hezký den, chtěla jsem se zeptat jestli je možné se nechat vyšetřit přístrojem, aniž bych si objednala Váš jídelníček. Jsme z Prahy a četla jsem že tento přístroj je na Václavském náměstí a popřípadě kolik stojí toto vyšetření děkuji za odpověd
Odpověď:
K tomuto vyšetření nemusíte být našim zákazníkem, přístrojem Vás vyšetří na požádání.
Dotaz:
Prosím poradit, jak konkrétně se mám stravovat o sobotách a nedělích, abych si udržela tempo hubnutí? V pracovních dnech na abcdietě je to ok, ale v sobotu a v neděli mi to nejde, nevím si rady s přípravou malých porcí především se jedná o obědy a večeře, obvykle tak jím nějaké maso bez přílohy a zeleninu nebo šunku a sýry, byť nízkokalorické, ale množství neodhadnu. Také mám problém nakupovat a vařit si jen pro 1 osobu, abych nemusela něco vyhazovat nebo jíst to samé víckrát za sebou. Prosím poslat konkrétní vzory jídelníčků na w-end a poradit. Děkuji.
Odpověď:
Jídelníček se mění každý týden a ukázkový vzor je na našich internetových stránkách. Vzory aktuálních jídelníčků lze zaslat našim zákazníkům.
Dotaz:
PROSÍM VÁS MÁM VELKÝ ZÁJEM O ROZVOS ZDRAVÉ VÝŽIVY NA HUBNUTÍ A TO NA CELÝ DEN,MÁM OVŠEM PROBLÉM,BYDLÍM V SOKOLOVĚ U KARLOVÝCH VARŮ.TO ASI NENÍ MOŽNÉ,ŽE?
Odpověď:
Zatím není v plánu pobočky rozšířit.
Dotaz:
Dobrý den, můžete, prosím, uvést ceny i bez závozu? Pro osobní odběr? Na Vašich stránkách jsem je nenašla. Děkuji.
Odpověď:
Dobrý den, ceny se odvíjejí od kúrýrních služeb v každém městě individuálně, potřebujeme znát tedy město.
Dotaz:
Dobrý den bydlim v Úbislavicích okres Jičín.Plánujete rozvoz i sem?
Odpověď:
Zatím ne. Děkujem
Dotaz:
Dobrý den, Vaše dieta mě velmi zaujala, ale tak jako mnoho dalších se ptám, zda uvažujete o rozšíření Vašich služeb na Ostravu? Děkuji za odpověď.
Odpověď:
V nejbližší době ne. Děkujeme
Dotaz:
Dobrý den, jsem z Prahy a mám zájem o tuto službu. Otázka zní mohu při dietě pít Kolu nebo RedBull a pokud ano tak kolik je maximální možné množství :)
Odpověď:
Při dietě je nutné dodržovat pitný režim 2- 2,5 litrů denně. Měly by to být minerální vody či čaje. Kola a energetické nápoje vůbec nejsou vhodné.

Zeptejte se nás:Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky