Partneři ABC diety

BBC SOLÁRIUM FITNESSBBC SOLÁRIUM FITNESS
Největší a nejmodernější řetězec solárií a fitness v ČR to je sportování a setkávání. Dobijte baterie kombinací fyzického pohybu, relaxačních procedur a posezením v příjemném prostředí, kde se můžete pobavit s přáteli, navázat nové kontakty, dojednat obchod, seznámit se.
Ella StudioElla Studio
V Ella Studiu najdete příjemné, rodinné prostředí s kvalitně vybavenou posilovnou stroji Grunsport a kardio zónou zn. Precor.
HAMMER STRENGTH FITNESSHAMMER STRENGTH FITNESS
Hammer strength fitness je rodinná firma, která díky velkým zkušenostem v oblasti fitness a osobnímu přístupu ke všem zákazníkům, má již své pevné místo mezi sportovními zařízeními na Praze 9.
Lázně Jupiter PrahaLázně Jupiter Praha
Relaxační lázně JUPITER Vám nabízí lázeňské a relaxační služby zdraví a krásy, vše pod jednou střechou.
Lékárna TĚŠNOVLékárna TĚŠNOV
Lékárna Těšnov Vám nabízí také poradenství v oblasti zdravé výživy a po dohodě měření poměru tuku, svalu, vody a jiných hodnot na přístroji InBody i nastavení Vašeho jídelníčku.
Olympia Fitness OpatovOlympia Fitness Opatov
Olympia Fitness je pro všechny, které baví posilování a chtějí se dát do formy či vůni železa berou jako svůj životní styl.
Pulse FitnessPulse Fitness
Team InPulse nejsou pouze zaměstnanci, jsou to profesionálové, jejichž práce je zároveň i jejich koníčkem. Našim cílem je rozhýbat nejen Benešov, ale i široké okolí a vytvořit příjemnou atmosféru wellness & fitness klubu pro všechny věkové kategorie!
Studio HARMONIE ŘíčanyStudio HARMONIE Říčany
Studio Harmonie nabízí spektrum služeb pečujících o Vaše zdraví a krásu (skupinová cvičení, posilovna, kosmetika, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, masáže, výživová poradna, solárium, kolárium). Součástí studia je bezbariérový přístup a přilehlé parkoviště pro pohodlné parkování.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky
Akce POKRAČOVAT