Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

BMI kalkulačka podle věku

BMI kalkulačka od abcDiety je nejpropracovanější výpočet BMI indexu na českém internetu. Pomocí běžného nástroje pro výpočet BMI indexu je možno zjistit stupeň tělesné hmotnosti.

BMI kalkulačka od abcDiety nabízí:

  • Výpočet BMI indexu
  • WHR index umožňuje zjistit typ ukládání tuku v našem těle
  • Výpočet energetické bilance
  • Závěr a doporučení s návrhem jídelníčku

Výsledky výpočtu z BMI kalkulačky

Pásmo nadváhy, kde je mírně zvýšené riziko vzniku onemocnění souvisejících s větším množstvím tukové tkáně. Nejčastějším problémem u Vás není to, že byste nevěděli, co máte dělat. Ale to, že to neděláte. Každopádně se zamyslete nad svojí životosprávou. Velice často tyto hodnoty BMI bývají spojeny s tzv. metabolickým syndromem. Pokud máte vyšší krevní tlak, měli byste co nejdříve navštívit Vašeho praktického lékaře a nechat si vyšetřit hladinu lipidů a cukrů v krvi.

Obezita prvního stupně. Zmnožení tukové tkáně ve Vašem případě již překročilo fyziologickou mez a je jen otázkou času, kdy a v jakém rozsahu se objeví zdravotní komplikace. Máte středně zvýšené riziko pro řadu civilizačních onemocnění, kterými jsou vysoký krevní tlak, cukrovka, onemocnění žlučníku, bolesti kloubů a páteře, onemocnění srdce a cév. Máte nejvyšší čas se zamyslet nad vlastní životosprávou!

Další výsledky se dozvíte po vyplnění formuláře pro výpočet BMI indexu umístěného výše. Věříme, že tato BMI kalkulačka Vám pomůže udělat si reálnou představu o vaší tělesné hmotnosti.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky