Keto dieta

  • Většina ketonových diet je dnes na našem trhu dodávána formou různých prášků, tyčinek a tablet. Naší ketonovou dietu připravujeme z opravdových surovin, kde na každý den budete mít pět/šest různých jídel (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře).

  • Jídelníček je stavěn tak, aby denní množství sachardiů nepřekročilo 50g, tím tělo dostává minimální množství glukózy a je tak nuceno vytvářit ketony, jako alternativní zdroj energie. Ketony tělo tvoří z tuku, tím pádem vede ketonová dieta k úbytku tukových zásob v těle.

  • Lidské tělo je evolučně stavěno na ketony. Tím, že své tělo zaplavíte ketony, dochází k celé řadě zajímavých efektů. Zlepšení nálady, jasnějšího myšlení, snížení vnitřních zánětů a tím snížení možnosti nakažení viry a bakteriemi.

  • Keto dieta je velmi zajímavá dieta, která není pouze o hubnutí, ale též o zlepšení fungování dalších oblastí v lidském organizmu. Doporučujeme vám konzultovat zahájení ketonové diety s lékařem.
Vyzkoušejte
ABC dietu


Pečlivý výběr 5 lehkých a čerstvých jídel pro každý den vám může pomoci dosáhnout ideální váhy, snížit cholesterol, krevní tlak a vyvarovat se častým kardiovaskulárním onemocněním. Budete se cítit lépe a ušetříte čas na přípravu pokrmů. Přestože je bezmasý jídelníček pestrý, nedoporučujeme jej u lidí ve vývinu, těhotných a kojících žen a anemiků.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky