Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Časté dotazy

Naším systémem prošlo již více jak 3000 klientů. Vybrali jsme jejich nejčastější dotazy a přidali k nim naše odpovědi.

Kolik mohu s abcDietou zhubnout?

Výsledek hubnutí s programem abcDieta je individuální. Z naší zkušenosti vyplývá, že ženy hubnou běžně 5kg měsíčně a muži 7 kg měsíčně. Více informací o výsledcích naší diety naleznete zde

Co když nejím některé potraviny?

Na začátku režimu si s námi domluvíte, které potraviny chcete z jídelníčku vyjmout. Tyto potraviny zařadíme do chuťových omezení a následně je budeme nahrazovat jinými potravinami. Každý klient si může stanovit až 5 chuťových omezení (viz seznam výjimek). Tato možnost platí pouze pro stravovací režimy Klasik. Klient tak může učinit i v průběhu režimu.

Co když potřebuji režim diety přerušit z důvodu nemoci nebo služební cesty?

Stačí alespoň 3 pracovní dny předem nahlásit, od kdy do kdy nebudete jíst (služební cesta, dovolená, nemoc). Po tu dobu Vám dodávky pozastavíme a o daný čas prodloužíme váš stravovací režim - nepřijdete tedy ani o jídlo a ni o peníze. Po každé takto provedené změně vám aktualizovaný plán zašleme ke kontrole emailem. Aktualizovaný plán i jeho průběh si můžete snadno kontrolovat i v zákaznické sekci.

Jak je to s dietou o víkendu?

Běžný program diety je od pondělí do soboty. S tím, že neděle zůstávají volné. Ptáte se proč? To proto, abyste si po celém týdnu mohli dopřát Vaše oblíbená jídla.

Chci si Vaši dietu jen vyzkoušet, je to možné?

Ano, nabízíme zkušební týden. Na celou naši nabídku se můžete podívat zde

Jsem vegetarián/ka, je možné dostávat jídlo zcela bez masa?

Ano, stačí oznámit na začátku režimu a budete mít všechny pokrmy zcela bez masa. Popřípadě jen bez určitého druhu masa.

Dodržuji bezlepkovou dietu, je takováto úprava možná?

Ano, nabízíme speciální produkt „Dieta se sníženým obsahem lepku“. V této verzi budou veškeré potraviny, které obsahují lepek vyloučeny a nahrazeny potravinami vhodnými pro bezlepkovou dietu. Avšak určité výrobky mohou obsahovat stopy lepku! Nejedná se tedy o zcela bezlepkovou úpravu!

Již první týden jsem zhubla 3 kg, není to moc rychlé?

Pokud zhubnete první týden více, než 2 kg znamená to, že Vaše tělo na základě změny stravování vyloučilo škodliviny a přebytečnou vodu. Nemusíte se tedy obávat, že hubnete svalovou hmotu.

Jak dlouho je optimální držet abcDietu?

Redukce váhy je 5-7kg za měsíc. Jezte s námi tak dlouho, až budete se svou váhou a postavou spokojeni. Dlouhodobější užívání abcDiety má pozitivní vliv např. na snížení hladiny cholesterolu, úpravy hladiny cukru.

Mohu při abcDietě pít alkohol, kávu?

Při dodržování redukční diety se pití alkoholu nedoporučuje. Káva jak známo odvodňuje. Z našich zkušeností, ale víme, že jedna káva problémy nezpůsobuje. Během diety je nutné dodržovat pitný režim 2-3 litry za den.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky