Michal David: „U ABC diety se dobře vaří!“

„K dietě mě přinutil jednak estetický problém, protože co si budeme povídat, na tlustého zpěváka se prostě nekouká dobře. Dalším neméně důležitým důvodem byla i moje fyzická kondice, jejíž zhoršení jsem pozoroval hlavně při chůzi do schodů, na koncertech, ale i při sportu,“ připouští Michal David.

Za svůj život jsem vyzkoušel všechny možné diety, dokonce jsem zkoušel i nejíst, ale pracně shozená kila se mi vždy při návratu k normální stravě vrátila ve vrchovaté míře zpět a někdy i víc. Až ABC krabičková dieta skutečně zafungovala. Zatím jsem shodil 10 kilogramů, což už je opravdu vidět.“

„Můj denní režim je velmi různorodý, a tak se stává, že si vozím krabičky s sebou v autě, naštěstí mikrovlnky už jsou dnes všude, tak si můžu jídlo ohřát i když jsem mimo domov. Hladem rozhodně netrpím, někdy mám dokonce problém sníst všechno, protože porce jsou opravdu poctivé,“ dodává Michal David.
„Musím se přiznat, že jsem gurmán, jídlo mám hodně rád a zvláště jídlo hodně pikantní.  ABC dieta mě mile překvapila tím, že i v dietní stravě se dá mnohdy pikantnost najít.

Zkrátka, máte dobré kuchaře!“ uzavírá s úsměvem Michal David.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v 23 městech České republiky