Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Fenykl

Existují dvě odrůdy fenyklu: fenyld levantský a šlechtěný fenykl zahradní. Téměř každou část obou odrůd lze využít v kuchyni. Léčivými účinky proslula především fenyklová semínka.
Fenykl levantský má tvrdý hruškovitý masitý plod s křupavým povrchem a jemnou, ale výraznou lékořicovou příchutí. Dává se syrový do salátů, ale lze ho podávat také vařený a podušený. Fenykl zahradní má tmavozelený vytáhlý stonek a chlupaté listy. Jeho svěží vůně připomínající anýz se výborně hodí k dochucení ryb a plodů moře. Ve fenyklu se nachází beta-karoten, z něhož si tělo vytváří vitamin A, a folát, nezbytný pro tvorbu krve. Sto gramů fenyklu obsahuje pouze 12 kcal, a pro to je vhodnou nízkotučnou surovinou pro přípravu zdravého salátu. Podobně jako celer však může obsahovat velké množství dusičnanů.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky