Jak probíhá příprava jídel

Příprava pokrmů probíhá v našich výrobních prostorách (kde se abcDieta vaří), které jsou situovány do prostředí malebné Vysočiny a navrženy pro specifické potřeby naší firmy.

Jídla připravuje team profesionálních kuchařů. Naše zaměstnance si pečlivě vybíráme a dopřáváme jim neustálé vzdělávání.

Výrobní team abcDiety

V čem spočívá úspěch a kvalita abcDiety:

A – Technologie

Příprava pokrmů probíhá v moderním kuchařském zařízení – konvektomatu. Pokrmy se zde připravují především v páře, což umožňuje dodržování nejpřísnějších hygienických požadavků. Na rozdíl od zastaralých postupů vaření, zůstávají v potravinách uchovány minerální látky a vitamíny. Díky tomuto zařízení dokážeme vařit téměř bez přidaného tuku, a proto i zdánlivě kalorická jídla, o kterých si myslíte, že dieta nemůže obsahovat, umíme připravit v odpovídající chuti a kvalitě. Aby však nebylo všechno vařené a dušené, abcDieta používá teflonové grily, pánve a pekárny na pečivo, které vždy pečeme denně čerstvé. Hotové výrobky zchlazujeme dle moderních gastronomických postupů.

B – Potraviny

V naší výrobně se klade velký důraz na kvalitu skladování potravin. Pečlivě kontrolujeme teplotu a vlhkost skladů. Objednáváme co nejčerstvější zboží na každý den. Sbíráme po celé republice to nejlepší pro Vás. Když Vám nebude naše jídlo chutnat, už si u nás neobjednáte a to moc dobře víme!

C – Nápady & inspirace

Podstatnou součásti dobrého výrobku jsou neustále nové nápady. Hledáme inspiraci v mnoha světových kuchyních. Jídelníček přizpůsobujeme sezonním potravinám, komunikujeme s našimi zákazníky a díky systému hodnocení receptů máme zpětnou vazbu. Víme co našim klientům chutná a dokážeme se z připomínek poučit a udělat abcDietu ještě lepši než je!


 

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky
Akce POKRAČOVAT