Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Články o hubnutí a dietě

Jak zhubnout břicho

Asi náš nejčastější dotaz - jak zhubnout břicho? Každý člověk má své typické ukládání tuků na těle, obecně můžeme prohlásit, že je to v závislosti na věku a pohlaví.
Celý článek

Zdravý životní styl

Přijímání potravy a stravování celkově je v životě člověka příjemnou záležitostí. Jídlem nejen uspokojujeme hlad, ale také dodáváme pro tělo důležité živiny potřebné k udržení optimálního zdraví.
Celý článek

Redukce váhy

K redukci váhy vedle dostatečné pohybové aktivity patří také udržování správných stravovacích návyků, mezi které patři dostatečný pitný režim. Kdo nebude schopný dodržovat pravidelný přísun tekutin, neshodí tak snadno nadbytečné kilogramy.
Celý článek

Detoxikační dieta

Pomůže vám, pokud informujete kolegy o svém plánu. A zkuste odložit společenské povinnosti, abyste nemuseli detoxikační dietu přerušit, nebo urazit vašeho hostitele.
Celý článek

Bezlepková dieta

Bezlepková dieta je nezbytným a trvalým prostředkem pro léčbu (stabilizaci) celiakie (intolerance lepku, celiakální sprue), Duhringovy nemoci (DH, Duhring´s dinase, Dermatitis herpetiformis).
Celý článek

Zónová dieta

V průběhu zónové diety je důležitý správný poměr sacharidů, bílkovin a tuků v každém jídle. Dle tvrzení dr. Searse, pokud omezíme příjem sacharidů ve stravě na určitě množství, přinutíme náš organismus, aby čerpal energii z bílkovin a tuků.
Celý článek

Mléčná dieta

Mléčná dieta patří mezi diety, které jsou velmi monotónní. Je založena na konzumaci mléka a mléčných výrobků, které se kombinují s malým množstvím zeleniny a masa.
Celý článek

Bramborová dieta

Bramborová dieta je představitelem tzv. fádní diety, každodenní opakování stejného jídla přechází ve stereotyp a ten vede k nechuti a neochotě více se najíst.
Celý článek

Jablečná dieta

Patří jablko mezi vaše oblíbené ovoce a potřebujete shodit pár nadbytečných kilogramů? Tak vyzkoušejte jablečnou dietu. Jediné co potřebujete je pár kilo jablek.
Celý článek

Banánová dieta

Pokud stále ještě věříte, že po banánech se přibírá, jste na omylu. Banán je ideálním ovocem na hubnutí, neobsahuje téměř žádný tuk a velmi dobře zasytí. Vyzkoušejte jednoduchou banánovou dietu a přesvědčte se sama.
Celý článek

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky