Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Zeleninová dieta

Základní informace o zeleninové dietě

Většina druhů zeleniny má velmi nízký obsah sacharidů, pokud chcete uspokojit své chuťové pohárky, zapojte do svého jídelníčku více druhů zeleniny. Jestliže chcete zhubnout, vynechejte z jídelníčku zeleninové diety ty druhy, které obsahují velké množství sacharidů.

Součásti zeleninové diety

Důležitou zeleninou, která patří do zeleninové diety, je hlávkový salát, špenát, fazole, celer, brokolice, květák, kapusta, žampióny, všechny druhy paprik, cibule a bylinky. V průběhu zeleninové diety je možné zařadit i některé druhy ovoce jako jsou jahody, papája a brusinky. Při hubnutí mějte na paměti, že zeleninová dieta je nejrychlejším způsobem jak zhubnout pár kil, a to bez toho aby tato dieta ohrozila vaše zdraví.

K zeleninové dietě závěrem

Menší množství sacharidů ve vaší stravě, bude pro vás mít velký přínos, pokud mám problém s obsahem inzulínu v krvi, nebo pokud vás trápí vysoký tlak. Pokud budete zásady zeleninové diety správně dodržovat, bude to mít pozitivní výsledky. V průběhu zeleninové diety není hlad problémem, protože existuje mnoho druhů zeleniny, které lze konzumovat v jakémkoliv množství.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky