Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Dietní strava

Dietní strava a její základy

Většina lidí má stále v mysli uloženo, že „co je zdravé, není dobré“, o vyvrácení tohoto zastaralého tvrzení se už dlouhou dobu snaží dietologové i výrobci biopotravin. Ale bio potraviny nejsem v rovnítku s dietní stravou. Jsou prostě jenom lepší pro náš organismus, a to je celé. Dietní strava nejsou potraviny, které lze najít v obchodě s nějakou zvláštní značkou. Dietní strava se musí stát částí vašeho životního stylu. Nesmíte se přežírat, dodržujte správné denní dávky. To znamená, že pokud budete jíst pět malých porcí denně, může se dietní stravou stát v podstatě cokoliv a vy máte podstatnou část cesty za vysněnou postavou za sebou. Základem správného životního stylu je samozřejmě dietní strava. Pokud bude vaše tělo dostávat živiny, které potřebuje, naučí se s nimi správně zacházet a váš metabolismus se zrychlí. Tuky se budou lépe spalovat a vy se dočkáte toho úžasného slova: „hubnutí“.
Dietní strava by neměla zahrnovat smažená, tučná a sladká jídla, protože všechny zde vyjmenované se ukládají do tuků a porce jídel by měly být přiměřené.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky