Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Redukční dietní režimy

Existují desítky dietních systémů, „vyvinutých“ různými autory – od žen v domácnosti až po lékaře. Jistě je vám jasné, že ani jeden z nich není ideální a mnohé jsou dokonce rizikové. Přitom jednoduchou zásadou redukčního postupu je dlouhodobý individuálně sestavený výživový styl.
Jistý známý deník se v průběhu léta roku 2004 věnoval popisu a hodnocení světově známých krátkodobých redukčních diet. Udělal tak čtenářům doslova medvědí službu. Pokud do té doby tápaly, pak po prostudování celého seriálu musely být zcela zmatené.
Principiálně nelze obezitu řešit bez podrobného vyšetření, na němž se musí podílet internista, klinický biochemik a endokrinolog. Až poté, co jsou i dispozici speciální vyšetření, může specialista – dietolog (obezitolog) zpracovat návrh na individuální postup – ten se musí průběžně vyhodnocovat. Jinak to nemá žádný efekt. Naneštěstí je tak komplexní postup hudbou budoucnosti. Nezbývá, než se o svoje zdraví začít starat sám.

  • ŽÁDNÉ krátkodobé redukční dietní režimy nemají trvalý efekt, mnohé mohou zavinit aktuální zhoršení zdravotního stavu.
  • Čím delší je postup redukce, tím větší jistota, že snížená hmotnost vydrží po dlouhou dobu.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Dietolog, nutriční poradce - Dr. Petr Fořt

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky