Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Vajíčková dieta

Vajíčková dieta a základní informace

Hlavním pravidlem vajíčkové diety, je jako u jiných diet, rozložit si jídlo do pěti denních porcí. Druhé už hodně obehrané pravidlo je dostatečně velký pitný režim a třetím snad ještě více obehraným pravidlem všech diet, vajíčkové diety nevyjímaje, je pohyb. Postačí delší procházky, pokud nemáte čas nebo náladu zaskočit do posilovny. Doba, po kterou se vajíčková dieta drží, je většinou týden nebo čtrnáct dní. Hlavním principem vajíčkové diety je výrazně omezit kalorický příjem, přísun sacharidů, tuků a konzumují se pouze jídla podle doporučeného jídelníčku.

Výhody a nevýhody vajíčkové diety

Díky drastickému snížení kalorií v průběhu vajíčkové diety, je pozitivní výsledek jistý. Ale jak už tomu u rychlého hubnutí bývá, převažují u vajíčkové diety negativa nad pozitivy. S velkou pravděpodobností se po skončení vajíčkové diety, dostaví nenáviděný jojo efekt a nedostatečný přísun vápníku může mít vliv na kosti.
Snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře
K snídani je vhodný plátek celozrnného chleba namazaný pomazánkovým máslem a obložen šunkou. Tělo je dobré pročistit zeleným čajem. Dopolední svačina by měla tělo alespoň trochu zasytit, nakrájejte jablko a k němu si dejte bílý jogurt. Nebo zařaďte vejce, které uvaříte na tvrdo a sníte s jedním rajčetem. Oběd by měl být u vajíčkové diety pořádně vydatný. Klidně si dopřejte polévku, zeleninový vývar s vaječným bílkem a hlavní jídlo, jako je zapečená zelenina s rozšlehaným vejcem. Odpolední svačina může navodit chuťové buňky na závěrečné jídlo dne, takže jsou vhodné vajíčkové košíčky plněné zeleninou a posypané bylinkami. Večeře by měla být lehká, třeba čerstvý salát pokapaný olejem a šťávou z citronu.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky