Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Dietní plán

Dietní plán plný ovoce a zeleniny

Ovoce a zelenina neodmyslitelně patří ke každému správnému dietnímu plánu. Dietní plán je vhodné zahájit celodenní konzumací zeleniny. Nejlepší by byla zelenina syrová, vhodný je salát (se zelenými nebo červenými listy, protože je zdravější), který je doplněn rostlinným olejem. Denní množství zeleniny by se mělo pohybovat od 1 až po 1,5 kg, toto množství by mělo být rozděleno minimálně do 5 denních dávek. Další den ve vašem dietním plánu je vhodné vyplnit ovocem. Denní dávka by měla být podobná jako u zeleniny, spíše menší. Vysoký podíl vlákniny, která je vhodná pro zažívání, je dobrý ananas nebo jablka. Naproti tomu dietní plán byste měli ochudit o hrušky, hrozny a banány, které jsou velmi sladké. Třetí den je vhodný k prostřídání ovoce i zeleniny. V malém množství je dobré zařadit brambory, těstoviny a pečivo. Možné problémy mohou nastat s nadýmáním, které se může dostavit, pokud najedete na konzumaci ovoce a zeleniny příliš rychle, pomoc přinesou probiotika, která jsou k dostání v lékárnách.

V dietním plánu následuje mléko

Další dny vašeho dietního plánu vyměňte zeleninu a ovoce za mléko a mléčné výrobky. Bílkoviny, vitamíny a minerály v nich obsažené pomáhají zažívání. Nejlepší volbou pro dietní plán je nízkotučný jogurt a polotučný tvaroh. Za jeden den byste měli zkonzumovat 300 gramů nebo 600 mililitrů mléčných výrobků.

Pohyb v dietním plánu

Pohyb do dietního plánu neodmyslitelně patří. Je dobré, pokud nejste sportovní typ, nebo jste dlouho žádný sport neabsolvovali začít s plaváním, které je možné doplnit jízdou na kole. Stále více populární se v dnešní době stává chůze s holemi tzv. nordic walking. Je to aktivita vhodná pro všechny věkové skupiny, cvičení vás bude také více bavit, pokud přizvete rodinu nebo kamarádky. Hlavně není dobré začít s pohybem příliš razantně. Je lepší cvičit častěji, ale ne do vyčerpání.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky