Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Americká dieta

Základní informace o americké dietě

Americká dieta se dodržuje 14 dní, za tuto dobu je možné zhubnout až 8 kilogramů, to zálezí na tom, jak velkou nadváhu máte. Pokud vlastníte pouze pár kil navíc, nebude úbytek váhy nijak velký, ale pokud máte navíc například 60 kilogramů, zhubnete 4 a více kilogramů.

Americká dieta a její rizika

Americká dieta je nevhodná pro lidi, kteří trpí vysokým krevním tlakem, chudokrevností nebo problémy s ledvinami. Pro člověka zdravého jsou zdravotní rizika malá. Je možné, že se dostaví celková slabost, nedostatek energie, psychické problému kvůli hladu a depresivní stavy. Možná je u americké diety i větší lámavost nehtů a vlasů, snížená imunita a větší náchylnost k běžným nemocem. Při americké dietě spálíte nějaký tuk, ale větší úbytek hmotnosti zaznamená spíše vaše svalová hmota. Americká dieta, pokud ji vyzkoušíte, vám zaručuje, že se opět dostaví obávaný jojo efekt. Americká dieta uvolňuje z těla mnoho vody, což způsobuje ztrátu hmotnosti. Po skončení diety se voda opět ukládá, tělesná váha tak opět narůstá.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky