Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Rozvoz jídel

Jak rozvoz jídel funguje?

Je to jednoduché abcDieta vám jídla doveze až domů nebo do kanceláře, už v průběhu registrace si domluvíte, jak bude rozvoz jídel zrovna u vás fungovat.

  • U rozvozu jídel je důležitý čas doručení. Na výběr jsou časová pásma v rozmezí jedné hodiny, například rozvoz jídel mezi 7:00 – 8:00. Tento čas si můžete pro každý den měnit, tak aby vám vyhovoval pro program dne.
  • Dalším bodem pro pohodlný rozvoz jídel je určení adresy doručení. Vy sami si určíte adresu, na kterou má být jídlo doručeno. Pouze abcDieta vám nabízí možnost volby pro adresu doručení. Víte, že budete mít dlouhý den na jednání nebo, že musíte být brzy v práci, žádný problém abcDieta vám doručí jídlo až na místo.
  • Jako jediná firma na trhu se vám abcDieta dokáže v rozvozu jídel přizpůsobit. Je možné si nechat přivézt jídlo v pondělí do Prahy, v úterý do Brna, ve středu do Liberce, ve čtvrtek do Českých Budějovic a nezaplatíte nic navíc. Rozvoz jídel u abcDiety se vám plně přizpůsobí.
    Rozvoz jídel jeho výhody a nevýhody

Výhody:

  • Rozvoz jídel je konfortní služba, kde se nemusíte o nic starat.
  • Kurýr si vás vždy najde a vy můžete měnit místa doručení.
  • Jídlo je čerstvé a je přepravováno v chlazeném termoboxu.

Nevýhody:

  • Rozvoz jídel je za příplatek.
  • V závislosti na špatné dopravní situaci může být jídlo dovezeno se zpožděním.

Jak funguje tento druh rozhovozu jídel?

V průběhu hubnutí s abcDietou se můžete spolehnout na to, že vaše vynaložené úsilí a peníze vložené do hubnutí budou zhodnoceny kvalitním výsledkem. AbcDieta je založena na přirozeném a pozvolném hubnutí, každý den vám rozvoz jídel doručí 5 porcí jídla, které je nutričně vyváženo. Velikost jídel je složena tak, že v průběhu hubnutí není vhodná výrazná fyzická aktivita.  Základem abcDiety je zdravá výživa se sníženým obsahem energie a upraveným složením živin ve prospěch bílkovin a neprospěch sacharidů, a to především těch jednoduchých. Díky tomu se redukuje pouze tuk a vaše tělo neztrácí svalovou hmotu. Hubnutí je pozvolné a vy se díky tomu vyvarujete nepopulárnímu jo-jo efektu.

http://www.abcdieta.cz

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky