Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Dieta modelek

Trendem moderní doby je být štíhlá a fit, přitom času na to abychom se samy sobě věnovaly je čím dál méně. Zkuste, jak hubnou filmové hvězdy nebo dietu modelek.

Ovocná dieta modelek

Dieta modelek je vám pravděpodobně známa spíše pod názvem ovocná dieta nebo hollywoodská dieta. Diety modelek pochází z Hollywoodu, kde jsou velice populární a to nejen mezi modelkami ale i mezi hvězdami filmového plátna či známými osobnostmi. Dieta modelek spočívá pouze v konzumaci určitého druhu a množství ovoce. Dieta modelek spoléhá na to, že ovoce je bohaté na trávicí enzymy, které aktivují metabolismus a zvyšují spotřebu kalorií, což způsobuje rychlejší spalování tuků. Dieta modelek se doporučuje dodržovat pouze 3 dny, měla by vám pomoci shodit až 3 kilogramy. Díky správnému složení diety je organismus zbaven toxinů, a to vede ke zlepšení schopnosti spalovat tuky.

Negativa diety modelek

  • Dieta modelek sice na první pohled vypadá zdravě, ale nemůžeme ji aplikovat dlouhodobě, lepší je ji chápat jako očistnou kúru po zimě. Mírným pozitivem diety modelek může být, že zajistíte organismu velký přísun vitamínů a minerálů, ale ochudíte ho o jiné důležité živiny, mezi které patří bílkoviny, jejichž dlouhodobý nedostatek může vést k oslabení imunitního systému a může způsobovat psychické poruchy. Dále může dieta modelek způsobit nedostatek nenasycených mastných kyselin, nedostatek těchto kyselin se projevuje ekzémy a vypadáváním vlasů.
  • Ovoce určené ke konzumaci během diety modelek obsahuje velké množství cukru, to může vést k rozkolísání hladiny cukru, ve velmi krátké době po konzumaci ovoce vás přepadne hlad a poté je velice náročné principy diety modelek dodržet.
  • Tato dieta není řešení a rozhodně nepatří mezi zdravé hubnutí, ke kterému je potřeba celková změna životního stylu a všech stravovacích návyků. Po takovéto krátké dietě modelek se může dostavit i obávaný jo-jo efekt a vy nakonec skončíte s více kily nabranými než shozenými. Zdravé hubnutí je se správnými návyky maximálně 2-5 kilogramů za měsíc.

K dietě modelek závěrem

V dnešní době poptávka po rychlých a zaručených dietách, jako je dieta modelek, stále roste. Ale drastické diety, které slibují zázraky, nejsou to pravé pro váš organismus. Důležitá je celková změna jídelníčku a životního stylu, využijte proto rady odborníků na zdravou výživu a hubnutí. Pokud byste se přece jen do takovýchto drastických diet chtěly pouštět, nezapomeňte, že vám místo krásné postavy mohou přinést spoustu zdravotních problémů, spojených nejen s poruchami trávicího traktu.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky