Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Hlaste se do velké proměny za 110 000!

Totální proměna v hodnotě více než 100 000 korun může být vaše! Využijte jedinečné příležitosti a proměňte vaši image i postavu díky exkluzivní krabičkové dietě a profesionálům z oblasti cvičení i módy.

Nejste spokojena se svým vzhledem a postavou? Chcete vypadat lépe? Záleží vám na vaší image a ráda si necháte poradit od odborníků na hubnutí a módu? Přesně pro vás jsme připravili exkluzivní soutěž o velkou proměnu!
 
Teď máte šanci vše radikálně změnit, a to za pomoci profesionálního trenéra, vizážistů, stylistů ale předně díky krabičkové dietě Abc, kterou budete dostávat půl roku přímo k vám domů!

Co musíte udělat?

Přihlásit se přes náš formulář, zaslat fotografii a připsat pár slov o tom, proč byste měla vyhrát právě vy. Vybereme deset finalistů, mezi nimiž se bude nacházet i výherce / výherkyně, kterou zvolí čtenáři doma.cz pomocí sms hlasování.
 
 Stahuj ZDE

 
S přihláškou neváhejte. Přihlašovat se do soutěže můžete už dnes, nejpozději však do 21.9. do 11 hodin. V následujícím týdnu od (24.- 30.9.) bude probíhat sms hlasování, ze kterého vzejde šťastný vítěz.
 
Na co se může těšit výherce?
 
Nejdřív vše odstartuje konzultace s lékařem a nutné přeměření. Potom se můžete těšit na chutná a dietní jídla, které vám přímo domu doručíme. Kila půjdou dolu i díky předplatnému ve fitness centru, kde si vás vezme do parády osobní trenér. Zapracujete tak na problémových partiích a kondici.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky