Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Glykemická dieta

Glykemická dieta a základní informace

Glykemická dieta podporuje spalování tuků, zásobuje organismus důležitými látkami a dokáže kontrolovat vylučování inzulinu. Tyto všechny zázraky jsou možné bez neustálého hladovění a jojo efektu. Hlavním trikem glykemické diety je nahrazování prázdných cukrů, jako jsou sladkosti, bílé pečivo a těstoviny, potravinami, které jsou pro tělo dobré. Takovými potravinami je zelenina, ovoce, luštěniny a celozrnné produkty. Jsou i potraviny, které si v průběhu glykemické diety můžete dopřávat podle libosti, libové maso a nízkotučné mléčné výrobky. Výhodou zmíněných potravin je, že snadno zasytí a přitom brzdí produkci inzulinu. Inzulín způsobuje ukládání cukru z krve do buněk, a čím rychleji se cukr z krve dostane, tím dříve se dostaví po jídle hlad. Každá z potravin má na svém obalu glykemický index, čím je nižší, tím je pro vás ona potravina při hubnutí lepší. Ať už je to glykemická dieta nebo jiná, vyhýbejte se při ní potravinám s glykemickým indexe vyšším než 50.

Glykemická dieta v boji s tuky

Glykemická dieta je ve svém složení bohatou na bílkoviny, díky tomu bojuje velmi statečně s tuky. Pokud do svého jídelníčku glykemické diety zařadíte potraviny jako je sýr cottage, luštěniny, kuřecí maso a ryby, organismus bude tuky postrádat a začne je spalovat z jiných částí těla jako je obličej a problémové partie. Odborníci se shodují na tom, že byste měli denně sníst tolik gramů bílkovin, kolik vážíte kilogramů. Glykemická dieta má další pravidlo, a tím je, že pokud je vaše hmotnost kupříkladu 65 kg, je pro vás dobré sníst 65 g sýru. Pokud nejste fanouškem sýrů, dejte v této úměrnosti přednost rybám, u nich platí to samé. Správné množství bílkovin podpoří spalování tuků a zabrání ztrátám na svalové hmotě.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky