Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Hubnutí po vánocích

V lednu krom mnoha vět o novoročních slevách, uslyšíme často slova dieta a hubnutí. Vánoční bramborový salát, smažený kapr a cukroví, tohle všechno má za následek, že většině z nás přibylo pár kilo tuku na těch místech, kde to zrovna není moc vhodné a při pohledu do zrcadla nás přepadne pocit, že takhle to dál opravdu nejde. Zvláště citlivé na hubnutí po vánocích jsou ženy, pro které je těch pár kil opravdovou katastrofou.

Proč hubnout po vánocích

Zhubnout po vánocích to je jedno z nejčastějších novoročních předsevzetí, jenže ta mívají krátké trvání. Lepší je nějaká jiná hybná síla, která vás bude postrkovat ke kýženému výsledku a bude hubnutí po vánocích ovlivňovat. Skvělá je vidina nových šatů, starých džínů, které už dlouho nemůžete zapnout, zlepšení zdraví a kondice nebo zalíbení se partnerovi. Ať už bude váš motiv jakýkoliv, napište jej na papír a kdykoliv budete mít pocit, že se vaše vysněná váha vzdaluje, koukněte se na papír a připomeňte si, co vás po úspěšném hubnutí po vánocích čeká za odměnu. Vhodné je taky se průběžně během hubnutí po vánocích odměňovat malými dárky např. návštěvy kosmetičky, masáže nebo hezkých výletem.

Jak správně hubnout po vánocích

Nemusíte hned ze začátku hubnutí po vánocích podstupovat drastické změny v životním stylu. Naopak je lepší, když se do hubnutí po vánocích pustíte pozvolna a nové stravovací návyky budete zařazovat jeden po druhém, takto máte mnohem větší šanci na úspěch. Prvním krokem k úspěšnému hubnutí po vánocích je vyřazení nevhodných potravin, jako jsou uzeniny, smažené, sladké a příliš tučné. Tento seznam je vám určitě povědomý, ale jsou v něm obsaženi hlavní nepřátelé štíhlé linie a zdravého životního stylu. Špatnou zprávou pro vás může být, že bez vyloučení těchto potravin zdravé hubnutí po vánocích opravdu nepůjde. Do vašeho seznamu na nákup přidejte potraviny, které jsou nabité živinami, důležitými produkty pro správné hubnutí po vánocích je zelenina, ovoce, luštěniny, celozrnná rýže a těstoviny, semínka, kvalitní tuky a spousta vody.
Jestli si nevíte rady jak správně začít hubnout po vánocích, můžete vyhledat pomoc výživového poradce. Správný výživový poradce vás bude hubnutí po vánocích podporovat a bude i vaším odborným průvodcem na dlouhé cestě k optimální váze. Nedopustí, abyste hladověli, ani vás nebude nutit do neoblíbených jídel. Naopak se postará, aby se vaše tělo během hubnutí cítilo ještě lépe než dříve.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Doporučujeme: jedinečný vzdělávací projekt o reálné výživě a hubnutí www.Akademie-Zdravi.cz

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky