Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Mrkvová dieta

Základní informace o mrkvové dietě

Pokud se pustíte do mrkvové diety, je možné mrkev kombinovat i s jinými druhy zeleniny, nebo přiřadit nějaké ovoce jako jsou například jablka. Kvůli svému monotematickému zaměření je mrkvová dieta vhodná pouze ke krátkodobému užívání. Můžete ji držet maximálně týden. Pomocí mrkvové diety lze shodit 2 až 6 kilogramů. Mrkvová dieta bude nejvíce vyhovovat lidem, kteří jsou schopni dodržovat diety bez výrazné chuti.

Co je u mrkvové diety dovoleno?

Mrkvová dieta je založena na principu snížení počtu přijímaných kalorií. Na stejném principu fungují i jiné diety, které jsou zaměřeny na konzumaci jednoho druhu potravin, jako je například ananas. Mezi dovolené potraviny při mrkvové dietě patří celozrnné pečivo, nízkotučné mléčné výrobky a libové maso, ovoce je dovoleno v malém množství. Jako u každé diety jsou zakázány sladkosti, uzeniny, alkohol a tučné pokrmy. Mínusy mrkvové diety může být chuťová jednotvárnost a nezřízená chuť na sladké. Může dojít ke ztrátě svaloviny a pocitům únavy. Mohou se dostavit pocity zácpy a průjmy. Mezi plusy je třeba zařadit, že úbytek váhy je zřetelný už po několika dnech, mrkev dodává vitaminy a vlákninu. Při pocitu hladu se lze zasytit, a to ničím jiným než opět mrkví.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky