Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Články o hubnutí a dietě

Jo-jo efekt

Jo jo efekt je neustálé snižování a zvyšování váhy, většinou se jo jo efekt objeví, pokud chce člověk dosáhnout velkého úbytku hmotnosti rychle a radikální cestou, což má za následek právě zmiňovaný jo jo efekt.
Celý článek

Pitný režim

Optimální množství tekutin v pitném režimu je mezi 2-3 litry. Pitný režim by měl být plynulý v průběhu celého dne. V průběhu vašeho pitného režimu vypijte tolik, kolik zvládnete bez sebenucení.
Celý článek

Rychlé hubnutí

Po rychlém hubnutí touží snad každý, vyzkoušeli jste už všechno možné i nemožné. Ale nakonec vás stejně odradilo počítání kalorií společně se všemi ostatními způsoby jak zhubnout.
Celý článek

Jaterní dieta

Jaterní dieta je zavedena u lidí, kteří trpí chronickými chorobami jater. Patří sem zánět jater (hepatitida), která se může dostavit jako důsledek alkoholismu nebo poruchy imunitního systému.
Celý článek

Tukožroutská dieta

Možná už jste o této dietě slyšeli, ale nestála vám za vyzkoušení. Jako vždy se nedá říci, jestli je tato dieta vhodná. Princip tukožroutské diety je založen na malém energetickém příjmu, díky tomu vaše tělo sahá do zásob tuku.
Celý článek

Ovocná dieta

Ovocná dieta se dodržuje několik málo dní, maximálně však týden a to kvůli zdravotnímu hledisku. Pomocí ovocné diety, podle její délky, lze shodit od 2 do 5 kg.
Celý článek

Diabetická dieta

Správná výživa je základem diabetické diety a léčby diabetu. Tělo cukrovkám potřebuje k pokrytí svých energetických potřeb vyvážený poměr tří základních živin: sacharidů, tuků a bílkovin.
Celý článek

Zdravé jídlo

Většina lidí si myslí, že zdravé jídlo není dobré. Tohle úsloví je, ale možná už trochu přežitek. Když se umí jídlo připravit, je zdravé, dobré a ještě pomůže zhubnout.
Celý článek

Dělená strava

Je dobré vědět, že dělená strava není dieta nebo něco podobného. U dělené stravy se jedná o úpravu jídelníčku a celého životního stylu. Existuje mnoho způsobů jak dělit stravu na skupiny, dělí se podle různých klíčů, kritérií a do různých skupin. Díky možnosti navzájem skupiny různě kombinovat je kýžený výsledek téměř zaručen.
Celý článek

Celulitida

Slovo celulitida zná v dnešním světě většina žen. V literatuře je takto označena zvrásněná či dolíčkovaná kůže spolu se vznikem hrbolkovitých útvarů, vyskytujících se nejvíce na stehnech a bocích.
Celý článek

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky