Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Články o hubnutí a dietě

Jogurtová dieta

Už je tomu dávno, co odborníci přišli na to, že jogurt je velmi vhodnou potravinou pro udržení dobré postavy. Kromě toho, že je jogurt nízkokalorický, probatické kultury v něm obsažené, podporují proces hubnutí a to tím, že ovlivňují látkovou přeměnu. Zkuste jogurtovou dietu a uvidíte, že kila půjdou dolů.
Celý článek

Rýžová dieta

Není rýže jako rýže. Na celém světě existuje neuvěřitelných 9 000 druhů rýže. Rýžová dieta patří mezi diety s nízkým obsahem tuků. Hlavní složkou potravy je rýže, kterou lze kombinovat například se zeleninou či ovocem.
Celý článek

Bodová dieta

Bodová dieta pro toho kdo potřebuje shodit pár kilogramů a je ochotný si na výsledek počkat, tak pro toho se hodí bodová dieta. Každá potravina má přiděleno číslo (body) podle své kalorické a výživové hodnoty.
Celý článek

Cvičení versus dieta

Je při hubnutí důležitější cvičení, nebo dieta? Zdravý rozum říká, že při shazování kilogramů hrají stejnou roli. Jak se na to však dívají odborníci?
Celý článek

Co je nevhodné při hubnutí

Pokud někdy v budoucnosti nebudete pravidelně využívat náš systém zásobování hotovými „redukčními“ jídly - abcDiety, k tomu, abyste si udrželi optimální hmotnost se budete muset naučit kupovat potraviny na základě jejich etikety.
Celý článek

Které prostředky na hubnutí jsou podvod?

Všechny „čaje“. Včetně těch, které jsou skrytě obohacené o efedrin, pseudoefedrin a velké dávky kofeinu. Tukožroutské polévky a redukční koktejly. Obojí může spíše uškodit.
Celý článek

Jaké je tedy řešení pokud chci zhubnout?

Buď se naučíte vhodným způsobem upravovat stravu, nebo se spolehnete na specialisty, kteří vám moderní redukční celodenní menu sestaví doslova na míru.
Celý článek

Rizikové pokrmy při hubnutí

Mezi dietními opatřeními je tudíž na prvním místě snížení konzumace chleba, pečiva a všech „sladkostí“ na bázi obilnin a mléčných produktů.
Celý článek

Jak rychle a výrazně zhubnout?

Rychle a výrazně zhubnete, když omezíte konzumaci běžných druhů obilovin, pečiva, pekařských a cukrářských výrobků, cereálních snídaní a pizzy a přestanete pít slazené nápoje a ovocné nektary.
Celý článek

Rozvoz jídel

Rozvoz jídel se stal v posledních pár letech velice populárním. Firma vám přiveze jídlo domů nebo dokonce až do práce a vy se nemusíte o nic starat. Ale co kdyby krom toho, že je jídlo už hotové, bylo i zdravé. Rozvoz jídel, která jsou zdravá a dokonce vám i pomůžou zhubnout? Tohle vše zařídí abcDieta.
Celý článek

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
Abeceda Zdraví, s.r.o.
Vyšehradská 1349/2
128 00 Praha 2
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky