Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Výživový poradce

Co pro vás udělá výživový poradce

Výživový poradce na začátku prozkoumá váš dosavadní způsob stravování, navrhne vám optimální postup a dále vám dodá potřebné informace. Speciálně pro vás výživový poradce vytvoří optimální program pro redukci váhy a správné hubnutí. V období hubnutí pro vás bude výživový poradce osobním trenérem, bude pro vás podporou, motivací a probudí ve vás disciplínu. Výživový poradce vám poradí se správným použitím doplňků stravy, sestaví vám na míru jídelníček, který je výhodný pokud trpíte nějakou alergií nebo nemocí. Výživový poradce pomůže zodpovědět spoustu otázek, které si už dlouhou dobu kladete: Co je špatné na cuku?, Který způsob hubnutí je pro mě ideální? a tak dále.

Komu spolupráce výživového poradce pomůže

Výživový poradce vám pomůže, pokud se už delší dobu potýkáte s nadváhou a stále nedosahujete kýženého úspěchu. O zdravé výživě toho víte hodně, ale potřebujete někoho, kdo vám pomůže utřídit informace a vybrat pro vás ty důležité. Určitě je lepší se při honbě za zdravím a kýženou váhou svěřit do rukou odborníka, který neuškodí vašemu zdraví. Výživový poradce tu bude pro vás, když už vaše kamarádky budou mít diskusí na téma hubnutí plné zuby, budete si s ním moci rozumně promluvit o zdravé výživě a o hubnutí.

Jaká je spolupráce s výživovým poradcem

Prvním krokem je objednání na vstupní konzultaci, kde proberete s výživovým poradcem váš zdravotní stav, stravování, kondici a celkový životní styl. Výživový poradce analyzuje všechny informace a připraví pro vás plán, který bude obsahovat jídelníček, rady jak vyřešit vaši situaci a plán potravinových doplňků. Ve většině případů výživový poradce doporučuje další setkání po 14 dnech, kdy bude možnost upravit jídelníček podle možností dostupnosti. Délka vaší spolupráce s výživovým poradcem je individuální a závisí pouze na vašem záměru.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí  a zdravé výživě ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky