Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Masová dieta

Masová dieta a základní informace

Základem masové diety je omezení sacharidů, jí se bílkoviny a tuky, využívány jsou i vitamíny a minerální doplňky. Masová dieta byla velice populární ve Spojených státech a vedla k rozvoji nízkého obsahu sacharidů v potravinách. Masová dieta vyžaduje dodržovat pitný režim, a to nejméně osm sklenic vody každý den, aby bylo zabráněno dehydrataci. Vhodné je doplnění vitamíny a cvičením, které dopomůže k rychlejšímu úbytku hmotnosti. Masová dieta je složena ze čtyř různých částí, které by měly dopomoci k dosažení vysněné váhy.

Jak na masovou dietu

První fází masové diety je fáze indukční, tato fáze není zcela nutná. V této fázi masové diety se sníží spotřeba sacharidů, spalují se tuky a posiluje se imunitní systém. Tato fáze by měla trvat nejméně dva týdny, je nutné používat proteiny, maso ryb, drůbeže a vajec, dobré je zařadit i zdravé tuky. Úbytek váhy v této fázi masové diety je docela významný.
Po dvoutýdenní indukční fázi masové diety, je vhodné pomalu zařadit do jídelníčku sacharidy, které jsou považovány za živiny, jako jsou zelené fazolky, para ořechy nebo avokádo. Za týden je dobré přidat 25 gramů sacharidů na den. Za dva týdny je 30 gramů sacharidů přesné.

Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky