Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Fenyklová semínka

Aromatická fenyklová semínka patří k nejstarším druhům koření na světě. V lidové medicíně se již dlouho používají k přípravě čaje pro léčbu poruch trávení od škytavky až po koliku. Fenyklový čaj má osvěžující chuť a často zmírňuje NADÝMÁNÍ a plynatost. Fenyklová semínka však údajně spouštějí menstruaci, a proto se jim v těhotenství raději vyhněte.

V Indii se fenyklová semínka žvýkají po jídle, aby podpořila trávení a odstranila pach z úst. Ve starém Řecku a Římě se tato semínka často jedla na ochranu proti obezitě. Řecký lékař Hippokrates a o dva tisíce let později i anglický bylinkář Nicholas Culpeper doporučovali fenyklový čaj Geden šálek denně) pro povzbuzení tvorby mléka u kojících matek. Jedna lžička vlažného slabého fenyklového čaje uleví malým dětem při břišních křečích.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky