Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Drůbež

Kuřata, domácí kachny, krůty a husy jsou klasifikovány jako drůbež. Všechny druhy drůbeže mají vysoký obsah bílkovin, který tvoří a obnovuje tělní tkáně, velké množství vitaminů řady B důležitých pro zdravou nervovou soustavu a zinek. Kuřecí a krůtí játra  jsou vynikajícím zdrojem vitaminu A, který je nezbytný pro zdravou pokožku a pro odolnost organismu proti infekci, a vitaminu B11, který je životně důležitý pro tvorbu DNA a RNA. Většinu tuku v drůbeži tvoří nenasycené tuky, proto drůbež nezvyšuje hladinu cholesterolu v krvi. Zatímco kachna a husa jsou tučné, kuře a krůta mají relativně nízký obsah tuku (a většina je ho v kůži, 'takže se dá snadno odstranit). Kuřecí a krůtí prsa bez kůže obsahují kolem 5 procent tuku, a proto jsou vhodná pro lidi, kteří potřebují dietu s nízkým obsahem cholesterolu nebo nízkokalorickou dietu. Výzkumy prováděné ve Francii kupodivu ukázaly nižší procento výskytu srdečních onemocnění u lidí, kteří jedí husí sádlo.

VOLNOST NEBO PTAČÍ FARMY FUNGUJÍCÍ JAKO TOVÁRNY? Obrovská většina kuřat a krůt je chována v podmínkách továrny na maso. Většinou jsou umístěny v přeplněných prostorách a musejí být ošetřovány speciálními léky, aby se zabránilo šíření chorob. Termín "volnost" znamená, že ptáci mají přes den přístup do míst, kde mohou volně pobíhat a hrabat, ačkoliv i tato místa mohou být přeplněna.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky