Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Mléčná dieta

Pro koho je mléčná dieta

Mléčná dieta je určena všem, kteří chtějí v krátkém čase rekordně zhubnout. Také pro ty, kteří mají pevnou vůli a jsou ochotni riskovat zdravotní komplikace, které se objevují v důsledku rychlé ztráty kil a nedostatku živin.

Základní informace o mléčné dietě

Mléčná dieta se dodržuje 14 dní, ale poslední den se již navracíte k vaší normální stravě. Při správném dodržování mléčné diety lze zhubnout 7 - 10 kg. Individuálně lze dosáhnout i lepšího výsledku.

Jak mléčná dieta funguje

Základními principy mléčné diety je minimální objem kalorií (minimální množství jídla), pravidelné stravování (asi 5x denně po 3 hodinách), žádné přílohy ani sladkosti (sacharidy) a velmi důležitý je pitný režim. Všechny tyto aspekty spojené v jedno vedou k úbytku váhy.

Co můžu a nemůžu

Hlavní potravou, jak je patrné z názvu  mléčné diety jsou zejména mléko a mléčné výrobky. Zeleninu a maso je možné jíst jen ve velmi omezeném množství ( 5x denně v přesně stanovených intervalech). Doporučený je (jak už bylo zmíněno) pitný režim, minimálně 2 litry vody za den. Mezi zakázané potraviny naopak patří přílohy, tučné uzeniny, tučné sýry, sladkosti, sladké a perlivé nápoje a zejména alkohol. Jídlo je rozepsáno do denního programu a povoleno není ani sousto navíc.

Pozitiva mléčné diety

  • velký úbytek váhy (vzhledem k času)
  • rychlý úbytek váhy
  • dieta zahrnuje dostatek tekutin
  • tekutiny pomáhají procesu odbourávání tuku

Negativa mléčné diety

  • tato dieta velmi málo zasytí
  • nevhodná skladba způsobuje neustálou chuť na jídlo
  • nevyvážená strava
  • příliš mnoho bílkovin zatěžuje organismus
  • nedostatek ostatních živin může mít vážně zdravotní důsledky

Jak zmírnit negativa mléčné diety negativa

Mléčná dieta je sice velmi účinná, ale přináší, jak už jsme varovali, mnoho zdravotním i kosmetických rizik. Ze zdravotního hlediska je rychlý úbytek váhy velmi nevhodný, dochází k ochabování kůže a vzniku celulitidy. Takto přísnou dietu je vhodné konzultovat s lékařem či dietologem a nalézt optimální řešení, které bude jak účinné tak vhodné pro vaše zdraví. Možné je nahradit některé z denních jídel mlékem, neboli mléko bude sloužit jako doplněk vaší stravy.

U nás Vám mléčnou dietu nedoporučujeme! Nejlepším řešením je vyzkoušet si abcDietu - která Vám denně přiveze 5 porcí nutričně vyváženého, velice chutného a čerstvého jídla, nemusíte nic počítat a vše máte připraveno od profesionálu. Více informaci o tomto hubnutí ZDE

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky