Názory klientů

Jak jste hodnotili naše krabičkové diety
5.6. 31.5. 30.5. 29.5. 14.5.
Zeleninový wrap v tortille s kuřecím masem a parmazánem
Iveta: Mňaaam :-) výborné! ;-)

Názory osobností

Vaše názory na ABC Dietu

Názory mohou vkládat pouze klienti ABC diety. Pro vložení názoru se přihlaste pomocí údajů, které máte pro vstup do klientské sekce.


Uživatelské jméno:

Heslo:Tak jsem se po přečtení samých kladných a velmi pozitivních referencích také rozhodla zkusit zhubnout s krabičkama a skončil mi 3.den, takže výsledky ještě neřeším. Vyhovuje mi, že je to všechno bezpracné, nemusím nic řešit, vařit pro jednoho, navíc jsem měla vždycky problémy večer, když jsem přišla z práce a jen se něčím odbyla nebo naládovala sladkým. Strava je pestrá, chutná a s ničím moc problém nemám, až na nějaké drobnosti. Jediné, co mě překvapilo je velikost porcí, která je podle mě poliviční, než jsou fotky v galerii u ukázkového jídelníčku. Takže se na jednotlivé porce už vyloženě těším. Určitě bych také uvítala, jak bylo psáno níže, uvést gramáž jednotlivých pokrmů a poměr bílkovin/tuků/sacharidů, abych mohla i po skončení diety dále zdravě a chutně fungovat. Nerada bych pak zase po nějaké době nabrala kila zpět.
03.08.2011 | martina k.
Dietu jsem teď držela 5 týdnů. Zhubla jsem 5 kg, což je prostě úžasné, protože se mi to doteď nedařilo. Jídlo mi moc chutnalo a vyhovovala mi jeho různorodost, a také to, že nemusím nic složitě chystat a přitom se každý den chutně a pravidelně najím. Moc děkuji, dietu si určitě ještě prodloužím - nějaké kilo by se ještě dolů hodilo.
29.06.2011 | Radka Myšková
Držím dietu 3 měsíce a 3 týdny. První měsíc jsem zhubla 4 kg, druhý měsíc 3 kg a třetí měsíc 2 kg, celkem tedy 9kg....jsem spokojená, ale bohužel se hubnutí u mě nějak zastavilo, za poslední 3 týdny jsem nezhubla vůbec nic a k tomu jěště cvičím. Uvidíme, třeba se to ještě "rozběhne" znovu. Přeji Vám všem velké úspěchy s hubnutím.
24.06.2011 | Zdeňka Kratochvílová
Tak se mi po 10letech podařilo poprvé shodit bez trápení za 4týdny 8kg s krabičkami.Teď se pokusím váhu udržrt a připravovat si sama 5 porcí jídla denně. V běžném životě nebudou má jídla tak chutná a rozmanitá. Ráda bych se stravovala krabičkami dále,ale musím našetřit finance.Všem doporučuji.Bezbolestně jsem shodila.Jedla jsem jen krabičky, nehřešila.Zjistia jsem , že jsem nejedla 5krát denně. A hlad mě donutil odpoledne po práci splácat i třeba zdravé potraviny ,ale ve velkém množství. Všem přeji, aby se dostavil výsledek.Byla jsem překvapena úbytkem váhy. Dřive se mi podařilo svými metodami shodit 2kg a za 14dní opět nabrat.Výsledky se dostavily i u mé kamarádky. Doporučujeme vyzkoušet.
11.06.2011 | Lenka
Dietu jsem držela 2 měsíce s týdenní přestávkou, kdy jsem byla v lázních. Zhubla jsem 8 kg. Nemusím obnovovat šatník, do všeho se vejdu. Jsem v přechodu, takže kila šla najednou nekontrolovaně nahoru. Díky dietě jsem se dostala na původní váhu, i když musím říci, že po celou dietu jsem měla hlad. Dodržovala jsem ji striktně. Naštěstí chutě jsem neměla, protože byly uspokojeny skvěle vyváženým jídlem. Budu se snažit pokračovat v podobné stravě. Každopádně každému, kdo chce zhubnout doporučuji. Sami si nikdy tak pestrý jídelníček nevytvoříte a ani porce nedodržíte. Jídlo je velmi chutné. Moc děkuji za tuto možnost. Cítím se lépe i po zdravotní stránce. Přestaly mi otékat nohy a ruce.
10.06.2011 | Dagmar
Pořídila jsem si výhodný balíček na 2 měsíce. Po prvních 4 týdnech bylo 5 kg dole. Vidina dalších 5 kil v dalších 4 týdnech mě nakopla, ale bohužel jsem druhý měsíc nezhubla už ani kilo. Takže by mi ten jedne měsíc nejspíš úplně stačil. Každopádně jídlo je velice chutné a s úbytkem jsem určitě spokojená. Tímto moc děkuji.
06.05.2011 | Karolína
Dietu jsem držela 5 týdnů. Sice jsem zhubla jen 3,5 kg, ale na oblečení to vypadá více. Jídlo bylo velmi chutné a vyvážené. Některé mi velmi chutnalo a nemohu říci, že by mě výslovně něco vadilo. Rozhodně se cítím lépe. Zjistila jsem , že malé porce úplně stačí, ale ze začátku jsem si musela asi týden zvykat. Budu se snažit v podobné stravě pokračovat sama.Celému týmu moc děkuji. Považuji tuto dietu za velice zdravou.
03.05.2011 | Hronešová
K abc Dietě jsem se vrátil po více než roce, kdy jsem zhubl úžasných 30kg. Dnes začínám zase od 0 a má váha je 169kg. Rád bych se dostal na 90kg, ale to vše ukáže čas...
26.04.2011 | Honza
Chci se také připojit k poděkování Diety abc je velmi chutná a hlavně bez problémů se mi podařilo za 48 dní zhubnout 10 kilo. Mockrát jsem se pokoušela držet různé diety až Dieta abc pomohla. Proto jsem se rozhodla si dietu prodloužit a dostat se tím na váhu která mi bude vyhovovat.
20.04.2011 | Michaela
Loni touto dobou jsem zhubla 13,5 kg za 6 týdnů -a musím přiznat, že jsem se tak dobře nenajedla, jako z vašich krabiček. Bez starosti co a jak sníst,či kombinovat. Při výšce 168cm jsem měla 82 kg, tedy nijak obézní, ale plnoštíhlá. Ale když se mi tato váha, - 57 letech nenápadně rok co rok zvyšovala o cca 1kg, tak jsem si řekla dost.... a vaše strava mi ukázala cestu - za ten rok jsem nabrala cca 3kg. Tedy dnes po roce mám pořád o 10kg méně !! Ale jsem teď připravena zatočit zase zpět s váhou dolů o 5 kg..a natrvalo ! Moc děkuji za to, že se této činnosti - dobře nás živit - věnujete, všem zvědavcům, co a jak jsem zhubla předávám kontakty na abcdietu !!!
13.04.2011 | Jiřina Rejlková

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v 28 městech České republiky
Sleva 1000 Kč! POKRAČOVAT