Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Magda Malá: „I maminka chce být krásná!“

V těhotenství jsem přibrala 20 kilogramů, po porodu jsem přesně polovinu shodila, ale zbývajících deseti kilogramů jsem se nemohla zbavit. Kamarádka Bára Basiková mi doporučila ABC dietu, a protože jsem na ní viděla, že to funguje, začala jsem s krabičkovou dietou taky,“ uvádí Magda Malá.

„Žádná dieta mi doposud moc nefungovala a hlavně, když se mám starat o děti, a to mi jistě potvrdí každá maminka, nestíhám si vařit ještě zvlášť jídlo pro sebe.  Je to asi první dieta, u které opravdu nemám hlad, prostě jím a ono to funguje. Protože ještě kojím, dostávám větší porce jídla a tak by se dalo říct, že nedržím ABC dietu, ale neustále se cpu,“ dodává s úsměvem Magda Malá.

„Tuto krabičkovou dietu bych vřele doporučila maminkám po porodu, které mají problém shodit těhotenská kila. Přece i maminka chce být krásná!“ uzavírá Magda Malá.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky