Kde jídla připravujeme

Kvalita je pro nás doslova posvátná. Jídla připravuje tým profesionálních kuchařů v naší velké centrální kuchyni.

Výrobna abcDiety

ABC dietu vám nabízíme v mnoha městech České republiky.

Záměrně máme ale pouze jednu velkou výrobnu v srdci malebné Vysočiny. Zde připravujeme všechny pokrmy. Díky tomu můžeme pozornost směrovat pouze na jedno místo a dohlížet tak na každičký detail naší výroby a provozu.

Jídla připravuje tým profesionálních kuchařů. Naše zaměstnance si pečlivě vybíráme a neustále je vzděláváme.

Kvalita jídla během přepravy

Z naší výrobny dovážíme pokrmy až k vám. Rozvoz probíhá vždy těsně po skončení výroby. Jídlo dokážeme přepravit během 1 hodiny do Prahy, Brna, Českých Budějovic a tak dále.

Můžete být klidní. Jídla se přepravují výhradně v chlazených termoboxech, takže i v extrémně teplých dnech dokážeme zajistit perfektní, hygienické a pohodlné doručení vašeho jídla.

Příprava pokrmů probíhá v našich výrobních prostorách (kde se abcDieta vaří), které jsou situovány do prostředí malebné Vysočiny a navrženy pro specifické potřeby naší firmy.

Jídla připravuje team profesionálních kuchařů. Naše zaměstnance si pečlivě vybíráme a dopřáváme jim neustálé vzdělávání.

Výrobní team abcDiety
V čem spočívá úspěch a kvalita ABC diety:

Technologie

Příprava pokrmů probíhá v moderním kuchařském zařízení – konvektomatu. Pokrmy se zde připravují především v páře, což umožňuje dodržování nejpřísnějších hygienických požadavků. Na rozdíl od zastaralých postupů vaření, zůstávají v potravinách uchovány minerální látky a vitamíny. Díky tomuto zařízení dokážeme vařit téměř bez přidaného tuku, a proto i zdánlivě kalorická jídla, o kterých si myslíte, že je dieta nemůže obsahovat, umíme připravit v odpovídající chuti a kvalitě. Aby nebylo všechno vařené a dušené, ABC dieta používá teflonové grily, pánve a pekárny na pečivo, které vždy pečeme denně čerstvé. Hotové výrobky zchlazujeme dle moderních gastronomických postupů.

Potraviny

V naší výrobně se klade velký důraz na kvalitu skladování potravin. Pečlivě kontrolujeme teplotu a vlhkost skladů. Objednáváme čerstvé zboží na každý den. Sbíráme po celé republice ty nejlepší suroviny. Když vám nebude naše jídlo chutnat, už si u nás příště neobjednáte a to moc dobře víme!

Nápady

Podstatnou součástí dobrého výrobku jsou neustále nové nápady. Hledáme inspiraci v mnoha světových kuchyních. Jídelníček přizpůsobujeme sezonním potravinám, komunikujeme s našimi zákazníky a díky systému hodnocení receptů máme zpětnou vazbu. Víme, co našim klientům chutná – a proto dokážeme ABC dietu stále vylepšovat!


 

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky
Akce POKRAČOVAT