Individuální dieta

  • Pro kojící maminky

    Během kojení je řada potravin, které musí být z jídelníčku odstraněny z důvodu nesnášenlivosti dané potraviny dítětem. Rovněž celková energetická hodnota musí být přizpůsobená většímu výdaji. Tento režim si individuálně nastavíte s naší nutriční poradkyní.
  • Pro těhotné ženy

    Během těhotenství vaše tělo potřebuje větší energetickou hodnotu a spoustu živin. Tento režim si individuálně nastavíte s naší nutriční poradkyní.
  • Jaterní dieta

    Vhodná v rekonvalescenci po onemocnění jater, při zvýšených jaterních testech nebo po mononukleóze. Vždy po individuální konzultaci s naší nutriční poradkyní. Z jídelníčku jsou vynechány smažené pokrmy, tučné potraviny a čokoláda.
Vyzkoušejte
ABC dietu

Iva Lébrová

Vážení klienti ABC diety,

Připravili jsme pro Vás speciálně upravený program ABC diety, který bude respektovat Vaše individuální specifikace pro výživu při určitém typu onemocnění. Uvedené druhy diet si lze zakoupit po individuální konzultaci. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat: telefon: 733 178 645


Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky
Akce POKRAČOVAT