Jsme na vaší straně

Vážení příznivci zdravého životního stylu a krabičkové diety. Mezi v dnešní době jedny z nejvíce skloňovaných slov, či slovních spojení nepochybně patří zdraví, zdravý životní styl. V dnešní uspěchané době plné stresu, časové tísně a spěchu se začíná o zdravém životním stylu denně mluvit, vzrůstá tlak na to, abychom žili a jedli zdravě, neboli zdravěji než doposud. Proto hodně lidí hledá řešení, co udělat pro svoje zdraví, samozřejmě bez nutnosti vynaložení většího úsilí, nebo zbytečného času. Zkouší různé „zázračné“ metody, trápí se různými dietami a doslova tím týrají své tělo. Většinou dávají na rady známých či kamarádů. Občas se výsledek dostaví a někdy zase ne. Výsledky jsou přitom málokdy uspokojivé, spíš dlouho nevydrží. Přitom abychom dobře vypadali, cítili se dobře a ještě byly v kondici, stačí změnit životní styl. Ano, mám na mysli zdravý životní styl.

Málo kdo ale ví, že řešení je velice snadné a hned po ruce. Je to krabičková dieta. Ten kdo již ochutnal a využil přednosti naší abcDiety ví, že je to velice příjemný a pohodlný způsob jak udělat něco pro své zdraví. Má několik zásadních výhod, které vám pomůžou naplnit vaše předsevzetí či sny. Rád bych se proto s vámi postupně podělil o zkušenosti, které jsem získal při osobních jednáních se špičkovými výživovými poradci, či trenéry. Možná se mi tak povede uvést pár důležitých věcí na pravou míru a naopak rozbít pár mýtů o hubnutí, které se nezakládají na pravdě, ale hodně z nás jim věří. Uvidíme.

Každopádně vám chci vřele doporučit, abyste sledovali i náš Facebook. Právě tam probíhá povídání na pokračování o zdravém životním stylu a krabičkové dietě. Budu tam detailněji mluvit o krabičkové dietě, jednotlivých režimech a prakticky o všem co se zdravého životního stylu týká. Budu se těšit.

Žijte zdravě :-)

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky
Akce POKRAČOVAT