Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Pitný režim při hubnutí (dietě)

Pitný režim při hubnutí (dietě)
Co a kolik při dietě pít? Hlad je jenom převlečená žízeň," je rčení, které každý z nás určitě zná. Ne že byste na to mohli sázet, ale kus pravdy v tomto tvrzení určitě je. Dostatečný přísun správných tekutin vám nejen usnadní hubnutí, ale pomůže vám i jinak. Obecně se tvrdí, že by měl člověk vypít za den 2 až 3 litry neslazených tekutin. Některým se to může zdát jako nepřekonatelné množství.

Pro uklidnění: část tekutin přijmeme tak jako tak už v potravě, odhady mluví asi o 900 ml. Takže pak vám zbývá něco kolem dvou litrů. Absolutním minimem, které do sebe musíme vpravit během dne stůj co stůj, je 1,6 litru, protože tím pokryjeme nejmenší možný tělesný výdej tekutin. Ideálními nápoji, a to nejen při hubnutí, jsou voda a ovocné čaje (i slabé bylinné). Obvykle se doporučují i naředěné ovocné a zeleninové šťávy, ale na ty si dejte během diety pozor. Dodržování pitného režimu v kombinaci s krabičkovou dietou vám určitě usnadní a zpříjemní období zdravého hubnutí a vy tak budete mít zaručeně skvělý pocit z toho, že se dílo podařilo.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky