Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Krabičková dieta jako stravovací režim

Krabičková dieta jako stravovací režim

Dalším stravovacím režimem, který nabízí naše krabičková dieta je režim Jíst zdravě. Tento stravovací režim je určen především pro klienty, kteří nepotřebují hubnout, ale udržet si svoji váhu. Většinou tento režim využívají klienti, kteří mají hodně aktivit a jsou sportovně aktivní, a tudíž musí mít vyvážený příjem bílkovin, sacharidů a tuků. Jejich energetický výdej je vysoký a právě proto je režim Jíst zdravě přizpůsoben tak, aby vyhověl těmto požadavkům.

Energetický výdej

Nastavení režimu závisí právě na energetickém výdeji a u žen je nastaven na 7-8000 kJ a u mužů 9-10000 kj. Nejlepším způsobem jak přesně nastavit jídelníček je odborná konzultace u nutričního poradce spojená s měřením na přístroji INBody. To je nejlepší začátek. Proto my našim klientům nenabízíme pouze krabičkovou dietu, ale klienti, kteří si objednají stravovací režim Hubnutí, nebo Jíst zdravě na více než 20 dní, mají tuto konzultaci u našeho výživového poradce zdarma.

O stravovacím režimu Zdravé minimum Vám řeknu příště.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky