Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Krabičková dieta

Určitě jste si všimli, že v poslední době je krabičková dieta velmi populární a pustily se do ní i mnohé známé osobnosti. O to větším potěšením pro nás je, že naši krabičkovou dietu už ocenilo opravdu hodně spokojených klientů a taky známých osobností jako například Michal David, Petra Janů, Petr Kolář, Bára Basiková, Martin Dejdar a mnoho dalších. Naposled to byla velice sympatická, milá a skvělá herečka a zpěvačka paní Dáda Patrasová s celou její rodinou. Nechci Vám tady vysvětlovat, proč a jaké důvody paní Patrasovou vedli k tomu, že se rozhodla pro naši krabičkovou dietu (konec konců vše se můžete dozvědět ve videu), ale spíš bych Vám dnes malinko přiblížil co to vlastně krabičková dieta je.

Krabičková dieta jako revoluční forma stravování?

Takže, „Co to vlastně krabičková dieta je?“ Jedná se o různé režimy stravování, kdy vám firma připraví a uvaří jídlo na celý den, rozporcuje a zabalí ho zpravidla do pěti až šesti krabiček, které pak v určený čas sníte. V denním balíčku tak dostáváte snídani, svačinu, oběd, druhou svačinu a večeři.

Takto připravené celodenní stravování, si pak můžete vyzvednout osobně na našich pobočkách, kterých už v dnešní době máme požehnaně, nebo si můžete nechat vaše jídlo přivést až domů. Pak už si v klidu a z pohodlí domova můžete pochutnat na skvělém, vždy čerstvém a nutričně vyváženém jídle bez starostí. Co na krabičkovou dietu říkají, a jak ji hodnotí, odborníci si řekneme příště.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky