Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Krabičková dieta Vám pomůže při hubnutí

Co dalšího bychom měli vědět o krabičkové dietě? Určitě to, že zdravý životní styl není pouze o hubnutí a dietě, jak se spousta lidí domnívá, ale má to mnohem hlubší význam. Už při vyslovení slova dieta, mnohým proběhne doslova mráz po zádech a ptají se sami sebe „Bože co budu muset jíst, abych zhubnul?“ Většina z nás má se slovem dieta spojenou nabídku stravování sestavenou z jídel, které nevypadají vábně, nechutnají nám, na rozmanitost chutí a vůní můžeme zapomenout, nemluvě o tom, že si to spojujeme pouze se snižováním tělesné hmotnosti.

Částečně zato může dle mého názoru i ne zcela správný překlad, či výklad slova dieta. Slovo Dieta má totiž řecký původ od slova Diaita, což v překladu znamená strava potažmo životospráva. Proto i my naším klientům v rámci krabičkové diety nabízíme čtyři režimy stravování – Hubnutí, Jíst zdravě, Zdravé minimum a Gastrofirm. O tom, co každý z námi nabízených režimů stravování klientům nabízí, si povíme příště. 

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky