Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Krabičková dieta pro lepší životní styl

Při osobních jednáních se mně lidi hodně často ptají, proč by si měli vybrat právě krabičkovou dietu, jako nástroj pro zlepšení zdravého životního stylu. Ono důvodů proč si vybrat krabičkovou dietu je po ruce hned několik. Například jedním z nich, který hraje ve prospěch krabičkové diety je, že zákazník denně dostane pět, nebo šest vždy čerstvých a nutričně vyvážených jídel. V tuto chvíli pro něj odpadnou starosti se sháněním, přípravou a vařením jídla, nemluvě o počítání nutričních hodnot, aby bylo jídlo správně vyvážené. Proto krabičkovou dietu pro vás připravuje tým profesionálů, kteří jsou zárukou kvality od začátku až do konce procesu. Prakticky od počátečního počítání nutričních hodnot, přes přípravu receptů až po samotnou přípravu a vaření jídel, které vám nejenže pomohou zlepšit vaše zdraví a životní styl, ale mnohokrát i překvapí rozmanitostí chutí a vůní.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky