Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Názory klientů

Jak jste hodnotili naše krabičkové diety
18.12. 25.08. 13.07. 11.07. 10.07.
Čerstvé ovoce
Dagmar: Moje oblíbená kombinace ovoce - hrozno, ananas a jablko. Jablko výborné - chválím. Lepší než moje ze zahrady :-)
Tuňáková pomazánka s celozrnným chlebem, zelenina
Dagmar: Pomazánka super, vše čerstvé a dobré.

Názory osobností

Vaše názory na ABC Dietu

Názory mohou vkládat pouze klienti ABC diety. Pro vložení názoru se přihlaste pomocí údajů, které máte pro vstup do klientské sekce.


Uživatelské jméno:

Heslo:Pomalu končím s 20-ti denním odběrem jídel bez sobot. Podařilo se mi zhubnout 4,5kg. Rozhodla jsem se, že si odběr prodloužím ještě o další měsíc. Jídla mi vždy chutnala a byla jsem překvapená, že se dá jíst vše, jen v menších porcích, a také se mi líbila pestrost jídel a zajímavá kombinace. Chtěla bych poděkovat celému týmu Abc. Určitě je to skvělý nápad. Pokoušela jsem se kdysy kontrolovat kJ, takže jsem si den co den připravovala jídlo na následující den, vážila a přemýšlela co připravit. Nyní to mám bez práce a jídlo mi až "pod nos" přiveze vždy usměvavý pan kurýr. Ještě jednou moc děkuji.
20.10.2010 | Kocourková Lenka
Dobrý den, také jsem velice mile překvapená, že zdravé jídlo, se kterým můžu i zhubnout, může být tak chutné. Hlavně ochutnám i suroviny, které moc neznám a můžu je zařadit do jídelníčku i rodině. Je to bezvadný nápad dovážet dietu až domů, nemusím pro sebe nakupovat, vymýšlet co budu jíst, počítat kalorie a vařit si pro sebe jednu porci. Vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje, dozvěděla jsem se o krabičkové dietě, až v pořadu "Pod pokličkou". Jediné, co mi moc nechutnalo, byl řapíkatý celer. Moc děkuji.
08.10.2010 | Daniela Drobková
Dobrý den, absolvovala jsem s Vámi dietu na 20 dní bez sobot, a za tu dobu jsem zhubla 3kg. Nejvíce to však bylo znát na obvodu, dokonce mi známí říkali, že jsem musela zhubnout alespoň 10kg. Jídlo bylo chutné, i když někdy jsem musela vyhodit nějakou tu okurku nebo papriku, protože se začínali kazit. Na porce si musel zvykat ze začátku hlavně můj žaludek, neboť jsem ho měla roztažený a měla jsem hlad. Zhruba po týdnu se vše srovnalo a začínala jsem vidět i výsledky. Děkuji Všem pracovníkům za práci a hlavně za velmi příjemnou paní na informační středisku. V dietě se pokusím pokračovat sama, protože si momentálně z finančních důvodů nemohu další dovolit. Děkuji a přeji Všem krásné léto.
25.06.2010 | Špatenková Dana
Jsem velice spokojená.A rozhodně si odběr prodloužím o další měsíc. Děkuji
23.06.2010 | Boháčová Alena
Velka pochvala za velmi chutne,vonave jidlo.Jsem mile prekvapena.Jen bych chtela poprosit zda je mozne vyradit z meho jidelnicku hovezi maso.Dekuju,pekny den preji P.V.
23.06.2010 | Vrsecka Petra
Vážení, dnes jsem obdržela poslední tašku a chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat. Celý svůj život bojuji s nadváhou, ale tento "boj" byl zatím asi nejpříjemnější. Nikdy bych nevěřila, že mohu jíst pětkrát denně a přitom hubnout. Za 10 týdnů, které jsem se stravovala s Vámi, se mi podařilo zhubnout 10 kilo, ani nevím jak. Ale to nejdůležitější pro mě je, že se cítím velmi dobře. Před sebou mám letní měsíce s dovolenou a řadou akcí, které by prodloužení dodávek velmi komplikovaly. Proto jsem se rozhodla zatím nepokračovat, ale předpokládám, že na podzim se k Vám opět vrátím. Byla jsem moc spokojená. K jídlům, která mě obzvlášť zaujala, jsem psala komentář hned, ale musím říct, že vše bylo velmi chutné a pestré. Děkuji i za velmi příjemné jednání, které mě přesvědčilo, že jsem si Vaši společnost vybrala dobře. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji Vám hodně úspěchů a spokojených zákazníků.
14.06.2010 | Daniela
Týdenní jídelník mi vyhovoval,chutné,setříděné,stačilo jídlo bohatě k pokrytí denních potřeb nasycení.Trošičku byl zavadlý salát hlávkový,ale výborné kombince přehlušily tento nedostatek.Díky,služby fungovaly/dovoz/ na 1. Marie K.
11.06.2010 | Kopecká Marie
Dobrý den, pomalu se blížím s balíčky ke konci a musím napsat jen samou chválu. Jsem moc spokojená a všem kdo se ptá, jen chválím. Jídlo je pestré a hlavně chutné, a co především - funguje to! Za tyto služby velké díky.
11.06.2010 | Přibylová Hana
Dobrý den, dieta mi moc chutná, první i druhý týden jsem byla velmi spokojená, i s dodávkou. Jídla, která mi nechutnala ba: italská polévka MINESTRONE a špenátovo celerové hašé. Ráda bych tedy takto vařený celer a tu polévku nedostávala. Děkuji Chramostová
10.06.2010 | Chramostová Blanka
Vážení, chtěla bych touto cestou poděkovat kuchařům za chutná jídla a pracovnicím klientské linky za profesionální přístup. děkuji, Ivana Langová.
10.06.2010 | Langová Ivana

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky