Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Názory klientů

Jak jste hodnotili naše krabičkové diety
18.12. 25.08. 13.07. 11.07. 10.07.
Čerstvé ovoce
Dagmar: Moje oblíbená kombinace ovoce - hrozno, ananas a jablko. Jablko výborné - chválím. Lepší než moje ze zahrady :-)
Tuňáková pomazánka s celozrnným chlebem, zelenina
Dagmar: Pomazánka super, vše čerstvé a dobré.

Názory osobností

Vaše názory na ABC Dietu

Názory mohou vkládat pouze klienti ABC diety. Pro vložení názoru se přihlaste pomocí údajů, které máte pro vstup do klientské sekce.


Uživatelské jméno:

Heslo:Dobry den, skladba jídla mi v zasade vyhovuje, mnozstvi naprosto. Rada bych vyzkousela vas vzorovy jidelnicek, ktery inzerujete. Velmi mi chutnal jogurt s malinami, prala bych si takovou svacinu ci presnidavku casteji. Celkove jsem moc spokojena, protoze mi odpadla starost o jidlo a navic mam na jidlo chut. Preji celemu kolektivu hezky den a dekuji. Irena Sustova
10.06.2010 | Šustova Irena
Vážení, prosím o zaslání fakturačních údajů pro další dva měsíce odebírání Vašeho produktu. Sice v červenci budu na dovolené, ale to napíšu potřebné informace na zákaznickou linku o přerušení dodávek na dva týdny. Váš systém mi vyhovuje. K dnešnímu dni jsem se zbavila 21 nadbytečných kg. Ideál je ještě daleko, ale ty další dva měsíce konzumace Vaší diety by mi mohly pomoci dostat se na slušnou váhu. Blanka Porcalová
08.06.2010 | Porcalová Blanka
Jídla chuťově moc dobrá, ale nemůžu napsat, že bych byla syta a neměla hlad. Původní váha 67,5 kg a nyní po 15 dnech 64 kg.
02.06.2010 | Humlerová Alena
Končím zítra odběr posledního jídla z 20 "dávkového" balíčku a mohu jen potvrdit, že oněch deklarovaných 5 kg mám skutečně dole :-), a to takřka bez cvičení!! :-))) Mohu jen vyjádřit spokojenost s kvalitou, rozmanitostí a službami ABC Diety. Jsem zkrátka nadšena!! Pokud mi to má pěněžka dovolí, budu s Vámi pokračovat dál, dokud ze mne nebude štíhlá laň. :-) Děkuji
31.05.2010 | Michaela
Zatím jsem velmi spokojená, už mám dole 6 kg, a to za 16 dní! Cítím se plná energie, je mi moc fajn, na jídlo se vždy těším... Myslím si, že abc dieta je perfektní nápad, člověk nemusí nic připravovat, na nic myslet, jídlo mu vždy doveze milý pan kurýr až pod nos... Jsem moc ráda, že jsem si abc dietu objednala, a budu v tom pokračovat i další měsíc. Jídlo je dobré, zdravé, vynalézavé... Jsem úplně nadšená!
28.05.2010 | Vítová Pavlína
Dobrý den, dneska končím s Vaším dietním jídelníčkem. Byla jsem spokojená a manžel také. Trochu ujela čerstvá zelenína,domnívám se, že asi dvakrát. Jinak jídlo bylo dobře ochucené a dobře uvařené. Díky a někdy možná zase využijeme Vaší službu. Budu doporučovat! Zdravím,Zemínová.
24.05.2010 | Zemín Pavel
Dobrý den, uvítala bych, kdyby v jídelníčku bylo uvedena gramáž potravin. Aby měl člověk přehled kolik může sníst např. rýže, ovoce, masa... a při tom hubnout a mít dostatek všeho co potřebuje. Děkuji J. Ř.
18.05.2010 | Řezníčková Jana
Dietu držím středy, tj.dnes čtvrtý den. Musím pochválit všechna jídla a jsem opavdu překvapená z jejich chuti. Zatím se mi nestalo, že by mi nějaké jídlo nechutnalo. V podstatě se shodují s tím, co sama doma vaším, jen je jídlo pestřejší a samozřejmě porce jsou menší.Také je znát, že obsahují méně tuku. Opravdu zatím nemám co bych jídlu vytkla.
15.05.2010 | Fialová Karolína
Dobrý den,dodanou stravou jsme spokojeni. Je pravda, že používáme skoro ke každému teplému jídlu salát z vlastní zahrady (s vodou s octem a dia sladidlem).Já odmítám jíst pečenou cibuli, takže toto jídlo si nahradím jinou zeleninou.
14.05.2010 | Polanská Alena
Abc Dieta mi po dlouhé době zase vlila naději do žil - jsem hodně obézní (BMI 45!). Zkoušela jsem spoustu věcí tak dlouho, až jsem si totálně zničila metabolismus a jen jsem tloustla a tloustla. Mám výrazná zrdavotní omezení co se pohybu týče, takže jediná cesta byla přes jídlo a to byl kámen úrazu. Všem, kdo váhají, bych chtěla říct, že to neuvěřitelně funguje - držím dietu 3. týden a zhubla jsem už 6kg. Napřed mne šokovala velikost porcí, pak jsem ale byla překvapená, že nemám hlad (většinou :-D). Jsem hodně pracovně vytížená, k tomu dvě děti, naprosto nepravidelný režim - ideální typ na obezitu.... Ještě nemám vyhráno, čeká mne ještě dlouhá cesta, ale konečně se to při vší beznaději začalo nějak hýbat, vidím to světýlko na konci cesty a snad se po nějaké době naučím sama jíst jinak - zatím mne to musí učit krabičková dieta... Jídla jsou velmi chutná, nápaditě kombinovaná, rozvoz funguje na jedničku. Jen ta cena je šílená a myslím, že pro většinu lidí ( s dětmi, hypotékami apod.) ne úplně snesitelná. Ale pokud mohu napsat - FUNGUJE TO!!!!!!
13.05.2010 | Šenková Andrea

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky