Petra Janů: „Fakt to funguje!“

„Už od svých třiceti let bojuji s váhou, vyzkoušela jsem všechny druhy diet, které se na trhu objevily, cvičila jsem s Jane Fondovou, využívala i hubnutí pomocí přístrojového cvičení, utratila spoustu peněz, ale výsledky byly rozporuplné. Buď jsem nezhubla nic, nebo se mi shozená kila vrátila hned zpět. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že opravdu máloco spolehlivě funguje,“ uvádí Petra Janů.

„U ABC diety jsem nadšená z toho, že nemusím nic vařit, vše je pro mě připraveno, spočítáno. Domluvila jsem si, kolik chci zhubnout a režim je mi upraven přesně na míru. Navíc ráno mi příjemný kurýr doveze jídlo až do bytu, a je to. Nemusím vůbec nic řešit,“ dodává spokojeně Petra Janů.

„Perfektní je, že se člověk naučí jíst pravidelně. Většina lidí jí během dne jen tak v letu hlouposti a po návratu domů sní celou ledničku. Což býval i můj případ. Krabičková dieta mě naučila dodržovat harmonogram 5 jídel denně i po skončení režimu, dokonce jsem se naučila i nosit svačiny. Cítím se skvěle a myslím, že je to i vidět,“ říká Janů.

„Já jsem za dva měsíce zhubla 8 kilogramů. Mám to vyzkoušené a opravdu to funguje!“ dodává Petra Janů.

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v 29 městech České republiky