Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Názory klientů

Jak jste hodnotili naše krabičkové diety
18.12. 25.08. 13.07. 11.07. 10.07.
Čerstvé ovoce
Dagmar: Moje oblíbená kombinace ovoce - hrozno, ananas a jablko. Jablko výborné - chválím. Lepší než moje ze zahrady :-)
Tuňáková pomazánka s celozrnným chlebem, zelenina
Dagmar: Pomazánka super, vše čerstvé a dobré.

Názory osobností

Vaše názory na ABC Dietu

Názory mohou vkládat pouze klienti ABC diety. Pro vložení názoru se přihlaste pomocí údajů, které máte pro vstup do klientské sekce.


Uživatelské jméno:

Heslo:Začínám třetí měsíc(2x 20dní)a 7kg je dole. Jsem tak spokojená. Myslím si že by to bylo i vís, ale občas jsem zhřešila (chlebík, sýr na víc atd) ale myslím si že výsledek je víc než uspokojivý. Dietu jsem si prodloužila z důvodů shodit nějaké to kilo do plavek ale hlavně z důvodu obrovské spokojenosti. Myslím si, že začínám být na těch krabičkách závislá :-) a již i přes víkendy se začínám krotit a už nemám potřebu mít ty žrací orgie jako před začátkem hubnutí. Děkuji mockrát, byl to jeden z nejlepších nápadů v mém životě, tohle zkusit, nebot to opravdu funguje.
28.03.2011 | Martina Pospíšilová
Začínám pátý týden diety a po čtyřech týdnech jsem zhubla 4,5 kg téměř bez cvičení. Mohu jen potvrdit, že jídla jsou až na jednu výjimku opravdu dobrá a nápaditá. Bohužel mám každý večer velký hlad, protože jsem byla zvyklá právě večer nejvíc jíst. Stále čekám, jestli se to zlepší, ale moc tomu nevěřím. Ale vydržím, protože potřebuji ještě dost zhubnout.
17.03.2011 | Dana Blažková
Všechna předešlá jídla skvělá a vynikající a jelikož se stále opakuji, tak jsem hodnocení z časových důvodů vynechala, ale nezbývá mi než chválit. 17 kg je dolů a pokud jsem byla nucena vynechat, nepříbírám , jsem tak spokojená, že zvažuju další prodloužení. Děkuji celému kolektivu.
02.03.2011 | Vinklářová
Všechna předešlá jídla skvělá a vynikající a jelikož se stále opakuji, tak jsem hodnocení z časových důvodů vynechala, ale nezbývá mi než chválit. 17 kg je dolů a pokud jsem byla nucena vynechat, nepříbírám , jsem tak spokojená, že zvažuju další prodloužení. Děkuji celému kolektivu.
02.03.2011 | Vinklářová
V sobotu jsem skočila s měsíční dietou. Když jsem rozbalila první tašku, byla jsem v šoku. Tak málo jídla. Další šok jsem zažila, když jsem zjistila, že mi to úplně stačí. Zhubla jsem 5 kg. Určitě se k dietě zase na podzim vrátím. Děkuji všem zaměstnancům a přeji hodně dalších klientů.
14.02.2011 | Pulkrábková
Super :-)
28.01.2011 | Matěj
Vážení, ráda bych Vám poděkovala za invenci v oblasti diety pro hubnutí. Tento systém je skutečně ojediněle - dá se říci - příjemný hned z několika hledisek: Neztrácím čas nakupováním surovin + přípravou Šetřím energii a mycí prostředky + vodu To hlavní je, že přebytečný tuk se skutečně tzv. "bezbolestně" začal kamsi vytrácet..... Ačkoli vznikla časová přestávka ohledně Vánočních Svátků a Nového roku, zhubla jsem celkem 6 kg. O Vánocích jsem nezhubla ani nepřibrala, jen se mi váha zastavila - dávala jsem si pozor abych se nepřejídala. Jídla jsou pestrá a chutná, žaludek se stáhne a tělo již nepotřebuje tolik kapacity co do objemu potravin. Nyní chci pokračovat sama, uvidím jak se podaří. Ještě jednou velký DÍK !!! :-) Svým známým jsem na Vás rozdala kontakty s dobrou referencí. Přeji celému týmu úspěšný rok 2011 !
19.01.2011 | Králová Jiřina, Prah
Dieta je vynikající, chuťove pestrá, vyvážená. bez počítání kalorií, bez práce a shánění těch správných surovin. Za 2 měsíce jsem zhubla 10 kg a to jsem musela dietu na 14 dní z důvodů operace přerušit. Nyní pokračuji a musím říci, že jsem se na ni již těšila . Vřele doporučuji, neskutečným způsobem klesl i cholesterol do naprosto ukázkových hodnot. Nejsem unavená, cítím se výborně,mám větší elán a chuť k pohybu.Musím si hlídat pitný režim. Platí, že hlad je skrytá žízeň a pravidelným příjmem tekutin se dá zahnat a podpořit vůli vydržet.Pochvala za vynikající pokrmy patří kuchyni i celému kolektivu. Děkuji
06.12.2010 | Miloslava Vinklářová
Jídlo je výborné, jen tofu jsem nepřišla na chuť a proto prosím, tofu mi již neposílat, pokud to bude možné. Děkuji.
11.11.2010 | Dolečková Jana
s jidlem jsem spokojen, pouze bych požádal místo listového salátu /který není vždy OK/ raději salát.okurku nebo rajské.
25.10.2010 | Kříž Jiří

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky