Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Názory klientů

Jak jste hodnotili naše krabičkové diety
18.12. 25.08. 13.07. 11.07. 10.07.
Čerstvé ovoce
Dagmar: Moje oblíbená kombinace ovoce - hrozno, ananas a jablko. Jablko výborné - chválím. Lepší než moje ze zahrady :-)
Tuňáková pomazánka s celozrnným chlebem, zelenina
Dagmar: Pomazánka super, vše čerstvé a dobré.

Názory osobností

Vaše názory na ABC Dietu

Názory mohou vkládat pouze klienti ABC diety. Pro vložení názoru se přihlaste pomocí údajů, které máte pro vstup do klientské sekce.


Uživatelské jméno:

Heslo:Tak jsem se po přečtení samých kladných a velmi pozitivních referencích také rozhodla zkusit zhubnout s krabičkama a skončil mi 3.den, takže výsledky ještě neřeším. Vyhovuje mi, že je to všechno bezpracné, nemusím nic řešit, vařit pro jednoho, navíc jsem měla vždycky problémy večer, když jsem přišla z práce a jen se něčím odbyla nebo naládovala sladkým. Strava je pestrá, chutná a s ničím moc problém nemám, až na nějaké drobnosti. Jediné, co mě překvapilo je velikost porcí, která je podle mě poliviční, než jsou fotky v galerii u ukázkového jídelníčku. Takže se na jednotlivé porce už vyloženě těším. Určitě bych také uvítala, jak bylo psáno níže, uvést gramáž jednotlivých pokrmů a poměr bílkovin/tuků/sacharidů, abych mohla i po skončení diety dále zdravě a chutně fungovat. Nerada bych pak zase po nějaké době nabrala kila zpět.
03.08.2011 | martina k.
Dietu jsem teď držela 5 týdnů. Zhubla jsem 5 kg, což je prostě úžasné, protože se mi to doteď nedařilo. Jídlo mi moc chutnalo a vyhovovala mi jeho různorodost, a také to, že nemusím nic složitě chystat a přitom se každý den chutně a pravidelně najím. Moc děkuji, dietu si určitě ještě prodloužím - nějaké kilo by se ještě dolů hodilo.
29.06.2011 | Radka Myšková
Držím dietu 3 měsíce a 3 týdny. První měsíc jsem zhubla 4 kg, druhý měsíc 3 kg a třetí měsíc 2 kg, celkem tedy 9kg....jsem spokojená, ale bohužel se hubnutí u mě nějak zastavilo, za poslední 3 týdny jsem nezhubla vůbec nic a k tomu jěště cvičím. Uvidíme, třeba se to ještě "rozběhne" znovu. Přeji Vám všem velké úspěchy s hubnutím.
24.06.2011 | Zdeňka Kratochvílová
Tak se mi po 10letech podařilo poprvé shodit bez trápení za 4týdny 8kg s krabičkami.Teď se pokusím váhu udržrt a připravovat si sama 5 porcí jídla denně. V běžném životě nebudou má jídla tak chutná a rozmanitá. Ráda bych se stravovala krabičkami dále,ale musím našetřit finance.Všem doporučuji.Bezbolestně jsem shodila.Jedla jsem jen krabičky, nehřešila.Zjistia jsem , že jsem nejedla 5krát denně. A hlad mě donutil odpoledne po práci splácat i třeba zdravé potraviny ,ale ve velkém množství. Všem přeji, aby se dostavil výsledek.Byla jsem překvapena úbytkem váhy. Dřive se mi podařilo svými metodami shodit 2kg a za 14dní opět nabrat.Výsledky se dostavily i u mé kamarádky. Doporučujeme vyzkoušet.
11.06.2011 | Lenka
Dietu jsem držela 2 měsíce s týdenní přestávkou, kdy jsem byla v lázních. Zhubla jsem 8 kg. Nemusím obnovovat šatník, do všeho se vejdu. Jsem v přechodu, takže kila šla najednou nekontrolovaně nahoru. Díky dietě jsem se dostala na původní váhu, i když musím říci, že po celou dietu jsem měla hlad. Dodržovala jsem ji striktně. Naštěstí chutě jsem neměla, protože byly uspokojeny skvěle vyváženým jídlem. Budu se snažit pokračovat v podobné stravě. Každopádně každému, kdo chce zhubnout doporučuji. Sami si nikdy tak pestrý jídelníček nevytvoříte a ani porce nedodržíte. Jídlo je velmi chutné. Moc děkuji za tuto možnost. Cítím se lépe i po zdravotní stránce. Přestaly mi otékat nohy a ruce.
10.06.2011 | Dagmar
Pořídila jsem si výhodný balíček na 2 měsíce. Po prvních 4 týdnech bylo 5 kg dole. Vidina dalších 5 kil v dalších 4 týdnech mě nakopla, ale bohužel jsem druhý měsíc nezhubla už ani kilo. Takže by mi ten jedne měsíc nejspíš úplně stačil. Každopádně jídlo je velice chutné a s úbytkem jsem určitě spokojená. Tímto moc děkuji.
06.05.2011 | Karolína
Dietu jsem držela 5 týdnů. Sice jsem zhubla jen 3,5 kg, ale na oblečení to vypadá více. Jídlo bylo velmi chutné a vyvážené. Některé mi velmi chutnalo a nemohu říci, že by mě výslovně něco vadilo. Rozhodně se cítím lépe. Zjistila jsem , že malé porce úplně stačí, ale ze začátku jsem si musela asi týden zvykat. Budu se snažit v podobné stravě pokračovat sama.Celému týmu moc děkuji. Považuji tuto dietu za velice zdravou.
03.05.2011 | Hronešová
K abc Dietě jsem se vrátil po více než roce, kdy jsem zhubl úžasných 30kg. Dnes začínám zase od 0 a má váha je 169kg. Rád bych se dostal na 90kg, ale to vše ukáže čas...
26.04.2011 | Honza
Chci se také připojit k poděkování Diety abc je velmi chutná a hlavně bez problémů se mi podařilo za 48 dní zhubnout 10 kilo. Mockrát jsem se pokoušela držet různé diety až Dieta abc pomohla. Proto jsem se rozhodla si dietu prodloužit a dostat se tím na váhu která mi bude vyhovovat.
20.04.2011 | Michaela
Loni touto dobou jsem zhubla 13,5 kg za 6 týdnů -a musím přiznat, že jsem se tak dobře nenajedla, jako z vašich krabiček. Bez starosti co a jak sníst,či kombinovat. Při výšce 168cm jsem měla 82 kg, tedy nijak obézní, ale plnoštíhlá. Ale když se mi tato váha, - 57 letech nenápadně rok co rok zvyšovala o cca 1kg, tak jsem si řekla dost.... a vaše strava mi ukázala cestu - za ten rok jsem nabrala cca 3kg. Tedy dnes po roce mám pořád o 10kg méně !! Ale jsem teď připravena zatočit zase zpět s váhou dolů o 5 kg..a natrvalo ! Moc děkuji za to, že se této činnosti - dobře nás živit - věnujete, všem zvědavcům, co a jak jsem zhubla předávám kontakty na abcdietu !!!
13.04.2011 | Jiřina Rejlková

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky