Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Názory klientů

Jak jste hodnotili naše krabičkové diety
18.12. 25.08. 13.07. 11.07. 10.07.
Čerstvé ovoce
Dagmar: Moje oblíbená kombinace ovoce - hrozno, ananas a jablko. Jablko výborné - chválím. Lepší než moje ze zahrady :-)
Tuňáková pomazánka s celozrnným chlebem, zelenina
Dagmar: Pomazánka super, vše čerstvé a dobré.

Názory osobností

Vaše názory na ABC Dietu

Názory mohou vkládat pouze klienti ABC diety. Pro vložení názoru se přihlaste pomocí údajů, které máte pro vstup do klientské sekce.


Uživatelské jméno:

Heslo:No to je pěkny taky bych do toho šla i jako invalidni duchodce.po autonehodě jsem nabrala 25 kg jenže jsem na vesnici pobliž Moravske Třebove a do Olomouce nebo brna mam daleko nebudete to rozšiřovat i do menšich měst.
Jana Bednarova
Měla bych o tuto dietu velký zájem,ale jsem z Pelhřimova.Prosím,rozšiřte Vaše sližby.
Květa
No hned bych do toho šla ale bohužel bydlím celekm daleko až v CHomutově chtělo by to nějak rozšířit
Věra
Taky bych do toho hned šla, ale bohužel bydlím cca 30 km od Ostravy, takže taky mohu jen závidět. Jinak je to bezvadný nápad.
Monika
Hezký den,když čtu Vaše recenze jen tiše závidím,též mám problém s nadváhou.Lehce se nabírá,ale dolů to nějak nechce.Je ale smutné, že Vaše dieta je pouze v některých městech,zapřemýšlejte,prosím o více městech.Jinak všem, kteří mají větší štěstí než já ,přeji mnoho úspěchů v hubnutí.
Ivana
Hezký večer,když si to čtu,tak mohu jen závidět,též mám problém s nadváhou,v těhotenství jsme přibrala 3Okg,tak že z 55kg je rázem 85kg a nejde to dolů,žádné diety nezabírají.Je to šílený,je jen škoda,že zaváží jen určitý města,ale mohli by zvětšit okruh,tak vám všem přeji úspěšné shazování kil.papa
Elen
Moc mně mrzí,že bydlím 40 km od Jihlavy,takže tato služba je nereálná. Nepřemýšleli jste o tom,zda by se tato jídla mohla dovážet mražená,nebo by si zákaznici mohli pro ně jezdit třeba i sami??
Bibi
Dobrý den,já jsem z JČ,pokud by jste zřídily pobočku v Č.Budějovicích ...bylo by to super to už je jen 20 km od nás. Celý život hubnu v 19 letech jsem sundala 20 kg ,po porodu ve 22 letech zase 20 kg ,pak pohoda...starosti musela jsem sundat 35 kg.Nyní mám 2 roky po dalším porodu bude mi 40 a nemohu zhubnout spíš jojo efekt a kg nahoru.Fakt zoufalec.
Jiřka
Tato dieta opravdu funguje. Asi před 7 lety jsem držela podobnou dietu, která tenkrát vyšla v časopisu Puls a zhubla jsem za 4 měsíce l3 kg. Je však nutno podotknout, že v nově zavedeném stravování je nutno vytrvat, osvojit se ho. Když to jeden den přeženete, druhý den uberete. Jinak když se vrátíte k tomu jak jste jedli dříve, váha se pomalu vrátí. I přesto, že je to nadstandartní služba mě zaráží cena. Ale za služby se platí. Když se stravujete sami, je potřeba si neustále dopředu plánovat co budete kdy jíst a podle toho nakupovat. Je to jen na vůli a na zvyku. Přeji všem co se jim podaařilo zhubnout, aby vytrvali a váhu si drželi. A firmě /která se nachází nedaleko mého bydliště a nevěděla jsem o ní/ přeji hodně úspěchů, protože přišli opravdu s dobrým podnikatelským záměrem. Jana
Jana
Dobry den, zkusila jsem zkusebni tyden,funguje to ,shodila jsem 1kg,ale chybela mi to trochu barevnost jidla,tak jak je na netu.Ji se i ocima..
Lenka

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky