Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Názory klientů

Jak jste hodnotili naše krabičkové diety
18.12. 25.08. 13.07. 11.07. 10.07.
Čerstvé ovoce
Dagmar: Moje oblíbená kombinace ovoce - hrozno, ananas a jablko. Jablko výborné - chválím. Lepší než moje ze zahrady :-)
Tuňáková pomazánka s celozrnným chlebem, zelenina
Dagmar: Pomazánka super, vše čerstvé a dobré.

Názory osobností

Vaše názory na ABC Dietu

Názory mohou vkládat pouze klienti ABC diety. Pro vložení názoru se přihlaste pomocí údajů, které máte pro vstup do klientské sekce.


Uživatelské jméno:

Heslo:Dobrý den, zatím mám za sebou jen 1.týden, ale msím vyjádřit pochvalu s kvalitou a chutí jídla i s komunikací firmy, která vyšla vstříc mé "vybíravosti". Zatím mám dole 1,5kg, to je víc než jsem čekala, na každé jídlo se těším, ale překvapivě nemám hlad i když sportuji. Osobní odběr funguje bez problémů, prostě jen samá plus.
Pavlína Čiháková
Ráda bych také přidala zpětně svůj názor. Tuto dietu jsem vyzkoušela loni v létě. Moje tělo odmítalo shodit tak rychle a tolik, jak občas píšete (ikdyž taky sem ten druhý měsíc už neměla tak pevnou vůli), nicméně a to je hlavní - váha mi drží od toho léta na stejné rafičce. O tom už tu nikdo nepíše a mě to tehdy zajímalo nejvíc. Navíc jsem získala spoustu zkušeností co a jak jíst. Jídlo je opravdu víc než chutné, neuvěřitelně čerstvé a u mě šla váha dolů po 1 kile s každým týdnem. Mile ráda budu pokračovat tam, kde jsem před půl rokem skončila!!!
Ivet
Dobrý den, dietu držím druhý týden, jídlo je velice chutné a vesele hubnu. Každý den si nosím tašku s jídlem, je to v praktickém balení, nic se nevyleje, neoschne a neokorá. Jen možná malý námět k zamyšlení: tašky jsou z obou stran popsané textem "ABC DIETA", nelze si tedy nevšimnout, co si v ní neseme. Myslím, že většina z nás, co se snažíme zhubnout, nemá potřebu to sdělovat celému světu. Tak si říkám, jestli by nebylo vhodnější používat nepopsané tašky. Ať už tak, nebo tak, dieta mi chutná, netrpím hlady ani chutěmi (je velice různorodá) a ráda budu pokračovat až do plánovaného váhového úbytku. Přeji hodně spokojených klientů.
Lenka
Hezký den všem a souhlasím se všemi názory přede mnou, že tato dieta opravdu funguje. Po dvou odebraných měsíčních setech vč. sobot se mi podařilo zhubnout o 12 kg. Cítím se velmi dobře a všem, kteří ještě váhají doporučuji, zkuste to!!!!
Alena Jakubíková
Jsem příjemně překvapen jak s jídlem ,tak s ochotou a komunikací dík.Kdyby se u toho mohlo pít pivko,nemělo by to žádnou vadu.
Milan Mrkáček
Zdravím všechny,jsem rozhodnutá si to také vyzkoušet.Věřím,že to funguje.Bohužel mi to bude muset vozit přítel z Prahy bydlím 40km směr sever.Také se přimlouvám za rozšíření regionu dovozu!!!Jinak někteří si stěžují na vysokou cenu.Mě se zdá optimální.Vzhledem k čerstvosti a pestrosti stravy.Nezapomínejte,že je to jídlo na celý den.Když jdu do restaurace na kvalitní oběd platím 200,-Kč.jen za jedno jídlo.V ceně je mimo potravin přece balení,distribuce,reklama.zaměstnanci...Když si to uvědomím je to vlastně docela levné!Moc děkuji Abc dietě za ten nápad. Renata
Renáta
ABC dietu všem DOPORUČUJI, neváhejte, funguje to - zhubla jsem 18 kg.
Hanka
Ahoj holky,s dietou ABC DIETU jsem zhubla asi 10kg jsem spokojená a cítím se svěží.Hodně krát jsem držela dietu ale pořát nešli kila dolu ale tet jsem svěží a vyrovnaná. Dík vaše klientka
Alena Blumelova
Tak jsem to zkusila a ono to fakt funguje. Za měsíc mám dole 5kg, a pak že to nejde:-)
Michaela.Novakova
Je to super pripadám si lépe ABC DIETU mam zatim tyden a uz mam dole 4kg Doporučuji je to nejlepší dieta co jsem měla a moc za ni děkuji...Sabule
Sabule

Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky