Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Dietologická poradna

Dotaz:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat od kdy do kdy lze vyzvedávat jídlo při osobním odběru na Praze 1 M&S. Děkuji
Odpověď:
Dobrý den, v Praze 1 máme pobočku v OASIS CITY, Václavské nám. 36/B. A vyzvedávat si dietu zde můžete od 7:00 hodiny ranní do 21:00 hodiny večerní.
Dotaz:
Dobrý den, zvažujete, že budete někdy dovážet AbcDietu i do Ostravy. Jestli ano, v jakém časovém horizontu asi. Děkuji za odpověď
Odpověď:
Dobrý den, Ostravsko zatím nezavážíme, ale v budoucnu hodláme naše distribuční místa rozšířit. Sledujte prosím naše webové stránky a na nich pobočky.
Dotaz:
Dobrý den, jídlo na celý den dovážíte ráno nebo jezdíte 5x denně k jednomu klientovi ? V ceníku je započtena i doprava?
Odpověď:
Dobrý den, jídlo se zaváží ráno na celý den - v Praze. V jiných městech zavážíme odpoledně a jídlo je na následující den. Doprava se vždy počítá zvlášť.
Dotaz:
Jak jíst když pracuji na nepravidelné denní a noční 12h směny?? Mám jíst v noci když přes den spím?? Děkuji za radu.
Odpověď:
Ano, jinak to asi nepůjde. Viz dotaz: Jídlo si jen přizpůsobíte Vašemu dennímu režimu. Není nutné dodržovat doporučený čas konzumace uvedený na etiketě. Důležité je jíst zhruba každé 3 hodiny a pokud naše dodávka nepokryje Váš celý den, je vhodné dodat dají - tedy 6. jídlo.
Dotaz:
Dobrý večer, mám 15měs. těžce postiženou dceru a dnes nám zjistili, že má podvíživu svalů. Co jí mám vařit, aby svaly zesílily a začaly zase lépe fungovat? Děkuju moc za odpověď.
Odpověď:
Dobrý den, v tomto případě určitě pomůže strava bohatá na bílkoviny. Bílkovina jako taková - je základní stavební jednotkou svalů. Naše „hubnoucí“ strava obsahuje v celém dni zhruba 1g bílkoviny na 1kg tělesné váhy. Ve Vašem případě by bylo zřejmě vhodné tuto dávku zvýšit.
Dotaz:
Dobrý den, právě dnes jsem se začala stravovat s vaší dietou a chtěla bych se zeptat, je možné nechat se vyšetřit přístrojem In Body a jaká je cena. A také jsem se chtěla zeptat, jestli je možné navštívit dietologickou poradnu RnDr Petra Fořta a jaká je cena. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď:
Dobrý den, vyšetření přes inBody i konzultaci u pana doktora Fořta můžete absolvovat. Konzultace u Dr. Fořta vyjde na 800Kč a je to pouze v Praze. Případný termín si můžete sjednat na naší zákaznické lince. Co se týká inBody, tak záleží z jakého jste města, ceny se podle toho různí. Více zde: http://www.abcdieta.cz/vysetreni-hubnuti-inbody.asp
Dotaz:
Zavážíte Pacov na Vysočině? Pokud ne, tak jaké jsou možnosti?
Odpověď:
Dobrý den, bohužel tato lokalita je pro dovoz nedostupná. Možnost je osobní odběr na pobočce v Humpolci nebo Jihlavě.
Dotaz:
Dobrý den, podobný dotaz tady již byl a nebyl zcela zodpovězený. Pracuji ve zdravotnictví a chodím na třísměnný provoz, několik nočních do týdne není problém. Pokud budu odebírat Vaši dietu, jak se s ní stravovat přes den a co potom v noci? Rozvoz po Brně se týká pouze Brna, nebo je možné i do vzdálenějších míst?
Odpověď:
Jídlo si jen přizpůsobíte Vašemu dennímu režimu. Není nutné dodržovat doporučený čas konzumace uvedený na etiketě. Důležité je jíst zhruba každé 3 hodiny a pokud naše dodávka nepokryje Váš celý den, je vhodné dodat dají - tedy 6. jídlo.
Dotaz:
Dnes mi na SONO jater bylo zjištěno středně závažné ztukovatění jater.Už léta bojuji i s cholesterolem.Chtěla bych se zeptat,jestli je Vaše dieta i pro mne.Děkuji
Odpověď:
Naše dieta je přímo pro Vás! Máme velice dobré výsledky - již po prvním měsící uživání abcDiety dochází k poklesu cholesterolu.
Dotaz:
Dobrý den, mám 12-ti letou dcerku, která má dle lékařů tzv. "na hraně" štítnou žlázu - není nutné, aby brala léky, ale malý nález tam prý "je" - takže má problémy s udržením váhy (při 165 cm váží 63 kg) - ale je jí teprve 12 let !! Myslím, že Vaše dieta by pro ni byla úžasná, ale nevím, jestli je abc dieta vhodná i pro dítě. Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Ano, je vhodná ipro děti, dají se udělat různé upravy. Raději bych doporučil konzultaci s panem doktorem Fořtem.

Zeptejte se nás:Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky