Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Dietologická poradna

Dotaz:
Dobrý den, jsem ze Šumperku a chtěla bych se zeptat, zda budete rozšiřovat svou činnost i na naše poměrně velké okresní město? Kde nejblíž Šumperka působíte? Do Olomouce rozvážíte? Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Dobrý den, tato lokalita se zatím nezaváží, ale v budoucnu hodláme distribuční síť rozšířit. Sledujte naše webové stránky.
Dotaz:
Chci se zeptat, zda neuvažujete o rozšíření Vašich služeb do Ostavy? Velmi mě zaujala Vaše dieta a kdyby to bylo možné objednala bych si jídla hned. Děkuji předem za informace.
Odpověď:
Dobrý den, Ostravsko bohužel zatím nezavážíme, ale v budoucnu budeme distribuční síť rozšiřovat, prosím sledujte naše webové stránky.
Dotaz:
Ostravu asi zatím nezavážíte, ale zajímá mne, zda se sem alespoň chystáte a pokud ano, kdy? Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Dobrý den, opravdu Ostravsko se zatím nezaváží, ale samozřejmě své služby hodláme rozšiřovat. Prosím sledujte průběžně naše webové stránky a distribuční místa.
Dotaz:
Dobrý den, jsem z Mladé Boleslavi. Neplánujete otevřít Vaší stravovací službu i v našem městě? Myslím, že jsme bohaté město a byl by tu určitě velký zájem. Lidé tu hojně navštěvují různá hubnoucí i sportovní centra, z čehož usuzuji, že se lidé snaží o sebe co do zdravé výživy a zdravého způsobu života investovat. S pozdravem
Odpověď:
Dobrý den, zatím tuto lokalitu nezavážíme. Ale v budoucnu hodláme naše služby postupně rozšiřovat i do dalších míst v naší republice. Prosím sledujte naše webové stránky.
Dotaz:
Dobrý den, pracuji v Ostravě, nechystáte se proniknout i tady k nám na severní Moravu? Určitě je nás tady také hodně s nadváhou :). S pozdravem Ivana
Odpověď:
Ostravsko se bohužel zatím nezaváží ale v budoucnu se o této oblasti uvažuje. Prosím sledujte naše webové stránky.
Dotaz:
Dobrý den, v jakém časovém rozmezí (do kolika hodin) lze osobně v Praze vyzvedávat objednaná jídla? Potřebovala bych vždy večer, den předem. A druhý dotaz - Zdravé minimum znamená tytéž obědy a večeře shodné jako ty z programu Hubnutí, nebo jde o jinou skladbu jídel? Lze s tímto programem rovněž zdravě zhubnout? Děkuji za odpovědi.
Odpověď:
Dobrý den, na každé pobočce v Praze je čas vyzvedávání jiný. Většinou je to od 7:00 - 8:30 hodin rána do 19:00 hodiny večerní. Ano ve zdravém minimu jsou večeře a obědy shodné s programem.
Dotaz:
Dobrý den,jsem z Mladé Boleslavi.Je možné dovoz?
Odpověď:
Dobrý den, Mladou Boleslav bohužel zatím nezavážíme. Ale služby rozšiřovat hodláme, sledujte průběžně naše webové stránky.
Dotaz:
Dobry den. Doporucujete pri uzivani vasi diety take nejaky specialni pitni rezim? Take se chci zeptat zda-li je behem dietniho programu povoleno pit neslazenou kavu s mlekem, pripadne jestli je vylsedek hubnuti pitim kavy nejak ovlivnen? Predem moc dekuji za odpoved!
Odpověď:
Dobrý den, je nutné dodržovat pitný režim 2 - 2,5 litrů denně. Maximálně dvě kávy denně, neboť káva zadržuje vodu v organismu.
Dotaz:
Dobrý den měřím 157 cm a vážím 75 kilo mám 3 měsíční dcerku a kojím ji plně potřebuji poradit jek hubnout a přitom kojit prosím o radu jídelníčku děkuji moc Monika
Odpověď:
I kojící maminky využívají naší dietu, s vyloučením luštěnin, nadýmavých surovin. Dieta je sestavena tak, aby měla potřebné živiny.
Dotaz:
Dobrý den, prosím Vás vozíte jídla i di Jičína, poprřípadě kam nejbllíž?
Odpověď:
Dobrý den, Jičín bohužel nezavážíme. Nejbližší pobočky jsou Hradec Králové a Pardubice.

Zeptejte se nás:Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky