Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Dietologická poradna

Dotaz:
Ráda bych věděla,zda jsou vaše služby dostupné v Plzni a v případě že ne,zda nechystáte rozšíření.
Odpověď:
Bohužel, zatím ne. Rozšíření pochopitelně plánujeme.
Dotaz:
Rozvoz provádíte pouze po Praze nebo zajíždíte i do blízkého okolí? Bydlím cca 30 km od Prahy a jestli ano, kolik by pak stála doprava? Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Rovážíme i Praha-východ, Praha -západ. Ceny za dovoz jsou samozřejmě trochu odlišné.Každou lokalitu, která je od středu odkloněna, musíme konzultovat s kurýrní službou individuelně.
Dotaz:
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda je možné si osobně vyzvedávat jídlo ve vašem centru na Václavském náměstí, a tím pádem neplatit dopravu.
Odpověď:
Ano, takto to již nějakou dobu funguje.
Dotaz:
Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, zda je nutný i aktivní sport při této stravě. Mám sedavé zaměstnání a jsem ráda když večer dojedu domů a dám si 30min na orbitreku. Nebo zda je potřeba více pít. Děkuji za odpověď
Odpověď:
Není nutný, ale v kombinaci se sportem jsou výsledky vždy lepší.
Dotaz:
Dobrý deň,chcem sa opýtať,robíte aj stravu pre kojace matky?Mám 3mesačnú dcérku a kojím a nejakú dobu by som ešte chcela kojiť.Ďakujem.
Odpověď:
Ano, matkám, které kojí dáváme k mléčným výrobkům ještě 1 výrobek navíc a vylučujeme potraviny, které by vedly k nadýmání dítěte.
Dotaz:
dobrý den už dva roky bojuji s dietami nahoru a pak zase dolu. jaktože se o vaší dietě nedozvídáme třeba z televize, z novin, z rádia?jak dlouho už působíte?opravdu zabírá?
Odpověď:
Působíme již 3 kalendářní roky. V rádiu a v novinách probíhá kampaň neustále (středočeský kraj, jihomoravský kraj...)Televizi nevyužíváme z toho důvodu, že nepůsobíme prozatím celorepublikově.S naším projektem máme velice dobré úspěchy.
Dotaz:
Prosim muzu u vas objednat dietu na dnu pro manzela ? Chodim do prace a moc by mi pomohlo ,kdyby mu nekdo varil , misto mne :-))
Odpověď:
Můžete. Při registraci uveďte , které potraviny (dle doporučení lékaře) se mají v případě Vašeho manžela vyloučit.
Dotaz:
Dobrý den, pře 3 roky mi byla zjištěna celiakie a alergie na kravské mléko. Od té doby co držím dietu, jsem přibrala 8 kg a nedaří se mi váhu snížit. Hodně se mi zhoršila celulitida a mám i zvýšený cholesterol. Přitom pravidelně sportuji, nejím moc sladké ani tučné. Můžete mi prosím nějak poradit?
Odpověď:
Ve Vašem případě se jedná buď o chybu při přípravě jednotlivých jídel, v množství jednotlivých porcí nebo nejíte 5x denně.Zkuste náš "Zkušební týden" a uvidíte!
Dotaz:
Mám tzv:Monstrózní obezitu a vysoký krevní tlak. Je mi 63 let. Je tako Vaše nabídka diety vhodná?
Odpověď:
Tato dieta je vhodná pro všechny věkové kategorie.
Dotaz:
Dobrý večer ,paní dr. mě doporučila na snížení vy. tlaku spolu s léky užívat Xenical -snížení objemu břicha .Můžete mi poradit je tento lék vhodný s léky na vys. tlak_? Děkuji
Odpověď:
Řiďte se radami Vašeho lékaře.

Zeptejte se nás:Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky