Informace o cookies na této stránce
ABC dieta potřebuje Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu. Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.

Dietologická poradna

Dotaz:
Dobrý den, ráda bych věděla, zda je možné dovézt dietu i do Olomouce a za jakou cenu. Děkuji
Odpověď:
Dobrý den, do Olomouce zatím nevozíme.
Dotaz:
Dobrý den. Mám na Vás dotaz ohledně diety. Jelikož jsem po onkologické nemoci a přibrala jsem po lécích 40 kilo, dosti tím trpím. Chtěla jsem vše řešit liposukcí, ale můj onkolog se vzhledem k mé diagnóze před 5ti lety obává, že by mohlo dojít k recidivě. Proto bych se chtěla zeptat, jestli nevíte, zda dietou je možné srovnat i převislou kůži na břiše? Já se obávám, že ne. V jednom fit centru mi bylo řečeno, že v žádném případě, jen operací :-( Jsem z toho trošku víc zoufalá. Předem děkuji za odpověď. P.S. Mé BMI je 40. Dříve jsem měla štíhlou postavu a BMI jsem měla pod 24.
Odpověď:
Přebytečná kůže – dietou se to moc nevyřeší, pokus si budete váhu udržovat, tělo se bude samo snažit kůži přizpůsobovat, ale s věkem to jde pomaleji a pomaleji, tedy klidně se můžeme bavit o čase 1-2 roky a výsledek nemusí být absolutní.
Dotaz:
Dobrý den, jsem kojící matka, mám čtyřměsíční dvojčata, která tedy kojím a chci se zeptat uda je vhodné začít s touto dietou již nyní, nebo mám raději počkat až děti odstavím. Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Možné to je, zaleží na potravinách, které byste neměla jíst z důvodu jejich vlivu na kojené dítě. Zkuste nám na zákaznické lince nahlásit, co by se mohlo a nemohlo a podle toho Vám odpovíme přesněji.
Dotaz:
Dobrý den mám velkou prosbu za přítelkyni kam se obrátit a na koho?Mám obavu,že jde o nemoc,protože její váha stéle přibývá i když jí malé porce.Prosím pomoste.Chci jí pomoci.Velký dík.
Odpověď:
Dobrý den, kontaktujte naši zákaznickou linku, sjednejte si schůzku s panem doktorem Fořtem, následně proběhnou další vyšetření a budete vědět co se děje nebo neděje.
Dotaz:
Dovážíte dietu i do Pelhřimova? Děkuji
Odpověď:
Ano dovážíme!
Dotaz:
Bydlím v Pelhřimově.Je to asi 32 km od Jihlavy.Byla by možná vaše služba i v tomto městě? Děkuji za odpověď
Odpověď:
Ano, Pelhřimov zavážíme
Dotaz:
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně mého mladšího bratra. Je mu 17 let, výška 180cm, ale váží 115kg. Rodiče obezitou netrpí. Jeho nadváha je způsobená, domnívám se, tím, že mu rodiče dopřávali více než je zdrávo. Je v tomhle věku nějaká speciální dieta nebo je to jedno. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď:
Bezproblému může užívat naši dietu.
Dotaz:
Dobrý den, zajímalo by mě jakým způsobem se dá dodržovat Vaše dieta pokud nebydlím ani v jednom z měst, kde jídlo rozvážíte. Bydlím cca 60km od Brna. Děkuji za odpověď.
Odpověď:
Sledujte web http://impulsovi.impuls.cz/doplavek/ - jsou tam naše jídelníčky na každý den a hubněte do plavek s rádiem Impuls a abcDietou
Dotaz:
Dobrý den chtela jsem se zeptat zdqa vozite dietu i do Znojma dekuji
Odpověď:
Bohužel, Znojmo je již dost vzdálené. Pokud však bude více zájemců z dané lokality, není problémm dietu zavážet.
Dotaz:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda dovážíte dietu i do Židlochovic, třeba v 6.00?
Odpověď:
Bohužel, toto je již velice vzdálená lokalita.

Zeptejte se nás:Krabičkové diety

ABC již vyzkoušeli:
Získejte přehled o slevách a akcích pořádaných ABC dietou:
E-mail:
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
KP3, s.r.o.
M.R.Štefánika 10
902 01 Pezinok
info@abcdieta.cz
BMI kalkulačka
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá od 8:00-16:00)
733
178
645
Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 733
178
645
CZ EN DE
Přihlášení do klientské sekce
Přihlášení do klientské sekce
Připomenutí hesla
Lákavé snídaně, svačiny, obědy i večeře Perfektní chuť, kvalitní a svěží suroviny Pobočky máme v těchto městech České republiky